Головна / Новини / Різне / Приєднуйтесь до Всесвітнього дня фехтування-2022
Приєднуйтесь до Всесвітнього дня фехтування-2022

Всесвітній день фехтування (World Fencing Day 2022), який цього року відзначатиметься у суботу, 10 вересня, дасть фехтувальникам і всім представникам світової фехтувальної спільноти можливість донести до людей і громади важливий меседж «Фехтування – це життя».

Фехтування наповнює серце, розум і душу позитивною та потужною енергією, яка позачасово служить мотивацією та постійно просвітлює людей.

Фехтування стає природною та важливою частиною вашої особистої ідентичності, яка дає вам сили долати труднощі та формує ваше майбутнє життя.

Кожна людина, незалежно від її віку чи ролі, змінює життя інших, знайомлячи їх із фехтуванням і ділячись в будь-який доступний спосіб таємницями цього неймовірно цікавого виду спорту з багатою історією.

Фехтування не має вікових обмежень, воно буде цікавим та корисним як для дітей та молоді, так і людей для поважного віку. Всесвітній день фехтування це можливість для спортсменів, їх батьків та тренерів, суддів та волонтерів, уболівальників та офіційних осіб звернутися до світу зі словами, які відкриють для нього чарівний світ цього надзвичайного виду спорту.

Приєднуйтесь до відзначення Всесвітнього дня фехтування-2022. Розміщуйте у себе на сторінках та надсилайте відео, фотографії чи історії з хештегами #fencingisforlife #worldfencingday2022, і FIE опублікує їх у соціальних мережах. Будьте творчими та неординарними! Разом зі своїми колегами-фехтувальниками та тренерами поділіться фехтуванням зі своєю родиною, друзями та іншими людьми у вашій громаді, залучаючи їх до фехтування – це життя!

FIE ділиться з вами спеціальними банерами до Всесвітнього дня фехтування 2022. Клікайте на посилання і завантажуйте!

https://www.dropbox.com/sh/lnwmogymqmjo8o0/AADUh4kr-kV3hu3U1rh6Wf2wa?dl=0