Головна / Про ФФУ
Про ФФУ

Федерація фехтування України – громадська організація, створена у 1992 році, яка має статус національної.

Ми – дім фехтування в Україні — підтримуємо початківців, професійних фехтувальників, аматорів та всіх, хто любить цей чудовий вид спорту.

Федерація фехтування України уповноважена державою забезпечувати розвиток фехтування та має виключне право представляти фехтування України на офіційних міжнародних змаганнях з фехтування, а також право на організацію та проведення офіційних міжнародних змагань з виду спорту фехтування на території України та всеукраїнських спортивних заходів.

З 1992 року керівним органом українського фехтування є Федерація фехтування України.

Наша мета полягає в тому, щоб розвивати та популяризувати фехтування в Україні, шанувати його багаті традиції, досягати стійкої конкурентоспроможності на міжнародному рівні та розвивати міжнародну співпрацю у сфері фізичної культури та спорту.

Федерація є неприбутковою громадською організацією.

Україна підготувала:

Під патронатом Федерації фехтування України проводиться понад 40 змагань:

За 33 роки існування Федерації українські спортсмени здобули 230 нагород Олімпійських ігор, світових та Європейських чемпіонатів.

Федерація фехтування України – одна з найпотужніших національних федерацій фехтування у світі. Більш ніж 160 фехтувальників з України щороку змагається у близько 100 міжнародних турнірах у різних вікових категоріях.