Головна / Новини / Різне / Артем Коржовой: «Дав собі установку, що я все можу!»
Артем Коржовой: «Дав собі установку, що я все можу!»

Про невдалий старт змагань і лише 18-й номер в посіві олімпійки

“Я погано відфехтував груповий етап. Навіть не знаю чому, не підготувався чи не достатньо розім’явся. Просто не міг влучити, а мене кололи. Пауза через повітряну тривогу напевно пішла мені на користь. Я полежав, відпочив, зібрався з думками та дав собі установку: «Я виграю, я все можу, я найкращий». Я іноді практикую таке самонавіювання. Це працює і потім допомагає мені на доріжці”.  

Про те, що міг зустрітися у півфіналі з братом

“Напевно, я емпат, адже сильно відчуваю Максима. Дуже засмутився, коли побачив, що він програє за вхід в четвірку Корецькому. Я паралельно на іншій доріжці фехтував з Микитою Асташовим. Вів у рахунку, у нас була хвилина перерви, я дивлюся на брата. Видно, коли людина починає боятися і затискається. Починаю йому кричати: «Зберись, все добре, зміни рапіру, зроби ще щось». Але йому вже було важко переналаштуватися. Зараз він пригнічений і сильно картає себе через те, що програв. Десь там ходить в поганому настрої. Звичайно, він мене привітав з перемогою, а я йому сказав, щоб не засмучувався і просто відпустив ситуацію. У спортсменів таке буває, коли ти стараєшся-стараєшся, а в тебе не виходить, але все одно потрібно продовжувати”.

Про суперника і тактику у поєдинку за вхід у двійку

“Коли брат фехтував с Корецьким, я особливо на нього не дивився. Просто розумів, що він робить – йде назад. Думаю, напевно він зараз так само і зі мною фехтуватиме. Початок бою, я колю його двічі прямо, може з одним переводом, він коле на зустріч. Потім я повів, перестав ходити в атаки. Він на мене пару разів пішов, я його вколов. Він нічого не може зробити в атаці, я в атаки теж не ходжу. У нього нема вибору. Був ще момент, коли ми обидва вичікували й нам дали пасив. Після цього він став йти вперед”.

Про фінальний бій із земляком Єлизаром Дирдою

“Було дуже цікаво фехтувати за перше місце. Мені сподобався наш бій з Єлизаром. Першу трихвилинку ми притиралися один до одного, були досить акуратними. Так, ми тренуємося разом, але останнім часом, так складалися обставини, що у нас не було можливості пофехтувати один з одним. В другій трихвилинці він завдав кілька уколів поспіль, але потім я вирівняв бій. Мені дуже сподобався цей момент, я все робив впевнено, не боячись, це в мене вперше. Так само було і в поєдинку за вхід у вісімку з Богданом Пнівчуком. Це теж дуже сильний суперник, торік я програв йому на молодіжному чемпіонаті за вхід у два 15:3. Але цього разу я просто чудово з ним відфехтував”.