Головна / Новини / Різне / Дарія Миронюк: «Це була моя мрія – мати титул чемпіонки України»
Дарія Миронюк: «Це була моя мрія – мати титул чемпіонки України»
Фото: Дмитро Путінцев

22-річна киянка Дарія Миронюк виборола дебютне «золото» на рівні чемпіонату України. На турнірі в Києві вона виграла всі бої в групі і після цього додала до свого активу ще п’ять переможних поєдинків у турі прямого вибування. Як почувала себе перед стартом змагань і зуміла вибороти перший титул на національній першості – Дарія розповіла ФФУ.

Про фізичну форму перед чемпіонатом України

Я витратила три дні на дорогу до України. І за цей час ще й встигла захворіти, у мене була температура позавчора (30 березня – прим.). Тому почувалася я не дуже добре. Але зібрала всі свої сили в кулак і зробила все, що могла. У «пулі» хвороба все ще давалася взнаки, але водночас я зрозуміла, що можу фехтувати незалежно від того, у якому я стані. Тому  видихнула і просто фехтувала.

Про турнірний шлях і півфінал проти Катерини Буденко

Після «пулі» я була досить високо в рейтингу, тож у перших боях олімпійки мені дісталися не надто складні суперниці, із якими я досить впевнено впоралася. Перший по-справжньому тяжкий бій у мене був проти Катерини Буденко. Я розуміла, що буде складно і що я маю віддати усі свої сили саме у цій зустрічі. В останню трихвилинку я навіть не дивилася на час. Тому що це був бій на час, не на рахунок. І перемогти в ньому мав той, хто зможе фізично витримати насамперед.    

Про кінцівку фінального бою з Анастасією Єрофеєнко

Я просто хотіла зробити укол для мами (Алли Миронюк, тренерки Дарії – прим.). Знаю, що їй би дуже сподобався флеш з переводом. Намагалася, але в мене це не дуже виходило. Тому  зрозуміла, що краще фехтувати так, як я фехтувала до цього.

Про значення першої в кар’єрі перемоги на чемпіонаті України

Це була моя мрія – мати титул чемпіонки України. Я завжди була друга чи третя, і мені не вистачало золотої медальки. Тепер вона в мене є, і я щаслива!

 Про подальші плани

Через тиждень у нас розпочинаються збори в Польщі, і потім ми їдемо на Кубок світу в Грузію.