Головна / Новини / Різне / Анастасія Голич: «Мама дивилася трансляцію з валідолом»
Анастасія Голич: «Мама дивилася трансляцію з валідолом»
Фото: Анна Савчик

Анастасія Голич вперше виграла медаль на всеукраїнському рівні на Uhlmann Cup Ukraine і одразу – «золото»! Як ужгородська шпажистка зуміла потрапити на п’єдестал змагань у Львові та виграти одразу три поєдинки за рахунку 14:14 – вона розповіла пресслужбі ФФУ.

Як починався день, який завершився перемогою

«День починався непогано, я прожеребилася шостою. Але раніше нерідко бувало так, що я добре фехтувала «пулю» і отримувала зручну сітку, але далі в мене щось не виходило».

Як вдалося три з чотирьох боїв виграти з рахунком 15:14

«Фізично найважче було у фіналі, мало сил залишилося, і я вже випила всю воду, що в мене була. А найскладніший бій був за вхід до четвірки, я програвала 13:14. Думала, треба збирати речі – і додому, але заспокоїлася. Для мене це взагалі болюча тема, адже я часто програю за рахунку 14:14. Не вистачає концентрації в кінці. Навіть мама  завжди мені каже: “Ну, що Настюша, знову? Що будемо робити?”»

Про підтримку мами і значення перемоги

«Мама ніколи не займалася фехтуванням, просто дуже вболіває за мене і з цих змагань трансляцію дивилася – з валідолом. Сьогодні (27 квітня – прим.) багато хто з лідерів не фехтував. Гадаю, мені буде дуже важко підтвердити цей результат невдовзі на чемпіонаті України U23. Але сподіваюся, що ця перемога все ж додасть мені трішки впевненості».