Головна / Допоможіть Федерації фехтування України
Допоможіть Федерації фехтування України

Федерація фехтування України оголошує збір коштів на оскарження рішень Міжнародної федерації фехтування (FIE) про допуск спортсменів з Російської Федерації та Республіки Білорусь до участі у міжнародних змаганнях у Спортивному арбітражному суді (CAS) та Окружному суді Лозанни.

Ми просимо вашої допомоги для покриття наших витрат.

Пожертвувати на ФФУ

Про нас

ФФУ – це дім для фехтування в Україні. Ми підтримуємо початківців, професійних фехтувальників, аматорів і всіх, хто любить цей чудовий вид спорту.

З 1992 року керівним органом українського фехтування є Федерація фехтування України.

Наша місія полягає у розвитку та популяризації фехтування в Україні, шануванні його багатих традицій, досягненні стійкої конкурентоспроможності на міжнародному рівні та розвитку міжнародної співпраці у сфері фізичної культури та спорту.

На що підуть кошти?

Російська Федерація за активної підтримки Республіки Білорусь веде війну проти України. Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну вже загинули щонайменше 250 спортсменів і тренерів, повністю або частково зруйновані 95 спортивних об’єктів. Ще 248 спортивних об’єктів зазнали значних або часткових пошкоджень.

Російські та білоруські спортсмени, навпаки, готові повернутися у світовий спорт. Міжнародна федерація фехтування (FIE) знову дозволила російським і білоруським спортсменам брати участь у змаганнях, зокрема у відборі на Олімпійські ігри.

Федерація фехтування України рішуче засуджує рішення Конгресу FIE. Це рішення було прийнято з численними порушеннями Статуту FIE та Олімпійської хартії.

Федерація фехтування України звернулася до Спортивного арбітражного суду (CAS) з вимогою скасувати рішення позачергового конгресу FIE про повернення російських і білоруських спортсменів.

5 квітня 2023 року Федерація фехтування України звернулася до Окружного суду Лозанни з позовом про вжиття запобіжних заходів у вигляді зупинення виконання рішення Позачергового конгресу FIE від 10 березня 2023 року про допуск російських та білоруських атлетів, а також посадових осіб російської та білоруської національних федерацій фехтування до індивідуальних та групових змагань. Федерація фехтування України просить суд накласти заборону на вжиття будь-яких дій, направлених на виконання рішення Позачергового конгресу FIE, з боку FIE та її органів. З нашого боку до справи долучилися Федерація фехтування Швеції та Федерація фехтування та п’ятиборства Фінляндії.

Участь у судовому процесі проти FIE вимагає великих коштів, яких у Федерації не вистачає через економічну кризу в Україні, спричинену військовою агресією Росії проти України.

Тільки CAS вимагає від нас сплатити 44 000 швейцарських франків як аванс на покриття витрат.

Федерація фехтування України потребує вашої фінансової підтримки для судового процесу проти незаконного рішення FIE.

Як я можу зробити пожертву?

Будь ласка, зробіть пожертву за допомогою наступних сервісів.

Ви можете скористатись цим QR-кодом для невеликих пожертв.

Якщо сума вашої пожертви перевищує 750 USD (700 EUR), будь ласка, скористуйтеся даними нижче.

Платіжні реквізити USD/EUR/UAH

Найменування бенефіціара:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ ФЕХТУВАННЯ УКРАЇНИ
Код ЄДРПОУ: 26114215
IBAN отримувача: UA803209840000026007210442653
Адреса отримувача: УКРАЇНА, 03022, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 24
Банк-одержувач: АТ «ПроКредит Банк», м. Київ, Україна
SWIFT/BIC код MIFCUAUK
Адреса банку: УКРАЇНА, 03115, м. Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 107-А
Банк-кореспондент: ProCredit Bank AG, Франкфурт-на-Майні, Німеччина
SWIFT/BIC код PRCBDEFF

Ми будемо вдячні за допомогу та оприлюднимо імена благодійників на нашому сайті. Якщо ви бажаєте зробити анонімну пожертву – напишіть нам про це на nffu@nffu.org.ua.

З усіх питань звертайтеся в службу підтримки — nffu@nffu.org.ua.