Головна / новини / змагання / ЧС 2024 Ер-Ріяд: обидві збірні України з фехтування на шпагах потрапили в десятку найсильніших
ЧС 2024 Ер-Ріяд: обидві збірні України з фехтування на шпагах потрапили в десятку найсильніших

У середу, 17 квітня, шпажистки та шпажисти розіграли свій останній комплект нагород на чемпіонаті світу серед кадетів і юніорів – у командних змаганнях. При цьому 42 збірні взяли участь у турнірі юніорів і ще 33 – у першості юніорок.

Жіноча збірна України, яку представляли Емілі Конрад, Аліна Дмитрук, Анна Максименко й Олександра Романова, посіла підсумкове сьоме місце. 

Українки стартували під п’ятим номером посіву й в 1/16 фіналу перемогли Індію (45:28). Далі «синьо-жовті» з перевагою в чотири уколи виграли в Японії (45:41), а в поєдинку за вихід у топ-4 в рівній боротьбі поступились француженкам (41:45).

Уже в зустрічах за 5-8-мі позиції Конрад, Романова, Дмитрук і Максименко програл Китаю (42:45), але після здобули звитягу над Гонконгом (45:22).

Щодо чоловічої збірної України в складі Даніїла Мазура, Максима Микитенка, Максима Перчука й Романа Самойлова, то вона зупинилась на дев’ятому місці.

Українці, будучи сьомими номерами посіву, розпочали виступ із перемоги над Бельгією (32:45), але далі трьома уколами програли Республіці Кореї (42:45) й відтак потім могли претендувати лише на 9-16-ті позиції.

У наступних зустрічах Мазур, Микитенко, Перчук і Самойлов, своєю чергою, не програли жодного протистояння: спочатку виграли в Китайського Тайбею (45:27), а далі – у Польщі (45:36) та Естонії (45:43).

Фото: FIE

Шпага, юніорки (командні)Шпага, юніори (командні)
1. США
2. Італія
3. Франція
7. Україна (Емілі Конрад, Аліна Дмитрук, Анна Максименко, Олександра Романова)
1. Італія
2. Франція
3. Швейцарія
9. Україна (Даніїл Мазур, Максим Микитенко, Максим Перчук, Роман Самойлов)