Головна / новини / змагання / ЧС 2024 Ер-Ріяд: на чемпіонаті світу серед кадетів і юніорів визначили перших призерів командних змагань
ЧС 2024 Ер-Ріяд: на чемпіонаті світу серед кадетів і юніорів визначили перших призерів командних змагань

У неділю, 14 квітня, рапіристи й рапіристки розіграли перші командні нагороди чемпіонату світу в юніорській віковій категорії. Зокрема, у юнацькому турнірі взяли участь 37 команд, коли в дівочому – 30. 

Юнацька збірна України в складі Микити Асташова, Андрія Черкашина, Єлизара Дирди та Ярослава Муругіна посіла 15-те місце.

Українці стартували з перемоги над Казахстаном (45:38), після чого поступились третім номерам посіву, французам, в 1/8 фіналу з рахунком 33:45. Уже в зустрічах за 9-16-ті позиції Асташов, Муругін, Дирда та Черкашин спочатку програли Китаю (34:45) та Словаччині (36:45), а далі виграли в Узбекистану (45:37).

Щодо дівочої збірної, яку представили Аглая Борисова, Крістіна Петрова, Мілана Степовик й Анастасія Єрофєєнко, то вона зупинилась на 17-му місці. Українки програли Туреччині одним уколом – 44:45 – у першій зустрічі змагального дня й завершили виступ.

Нагадаємо, що вже 15 квітня на доріжки вийдуть представники фехтування на шпагах. Так, у понеділок, пройдуть індивідуальні змагання в юніорській віковій категорії.

Фото: FIE

Рапіра, юніори (командні)Рапіра, юніорки (командні)
1. США 
2. Італія
3. Японія
15. Україна (Микита Асташов, Андрій Черкашин, Єлизар Дирда, Ярослав Муругін)
1. Італія
2. Японія
3. Республіка Корея
17. Україна (Аглая Борисова, Крістіна Петрова, Мілана Степовик, Анастасія Єрофєєнко)