Головна / новини / змагання / ВТ 2024 Львів: Анастасія Голич і  Андрій Опанасенко – переможці всеукраїнських змагань Uhlmann Cup

Ужгородська шпажистка Анастасія Голич і Андрій Опанасенко з Харкова виграли всеукраїнський турнір Uhlmann Cup Ukraine серед спортсменів до 23 років, присвячений пам’яті Бориса Смірновського. Змагання пройшли 27 квітня у Львові.

Опанасенко, який є чинним чемпіоном України в цій віковій категорії, здобув шість перемог із шести в групі й кваліфікувався до туру прямого вибування під четвертим номером.

В 1/16 фіналу харківський шпажист виграв у Василя Гавадзина (15:8) з Хмельницького, після чого додав до свого активу звитяги над Богданом Кирдою (15:6) з Києва, Михайлом Краснюком (15:11) з Дніпра та ще одним киянином Денисом Лаврентьєвим (15:7).

У фіналі ж Опанасенко був сильнішим за київського шпажиста Максима Перчука, який етапом раніше вибив із боротьби дніпрянина Лева Корнієнка (15:10). У протистоянні за «золото» Андрій переміг Максима з перевагою у два уколи.

Щодо жіночих змагань, то майбутня чемпіонка Голич виграла п’ять із шести боїв у групі й отримала шостий номер посіву в «олімпійці».

Уже в 1/8 фіналу вона перемогла дніпрянку Марію Никитюк (15:14), далі з аналогічним рахунком виграла у львів’янки Марії-Поліни Бардаш та зупинила другий номер посіву, киянку Софію Шевченко (15:11).

У фіналі, своєю чергою, на Голич чекала львівська фехтувальниця Поліна Спиридонова, яка стадією раніше перемогла іншу представницю Львова Аліну Дмитрук (15:13).

У поєдинку за золоту медаль сильнішою була ужгородчанка – вона перемогла суперницю з перевагою в один укол – 15:14. При цьому для Голич для звитяга, як і загалом медаль, стала дебютною на всеукраїнському рівні.

Шпага, жінки (особисті)Шпага, чоловіки (особисті)