Головна / новини / змагання / ЛМ 2024 Київ: столиця прийняла дебютний La Fleche Cup в межах Ліги Миронюка 
ЛМ 2024 Київ: столиця прийняла дебютний La Fleche Cup в межах Ліги Миронюка 

У Києві пройшов третій етап Ліги Миронюка з фехтування на рапірах у сезоні 2023/24 років. Змагання, які вперше проходили в клубі «Ля Флєш», зібрали 107 рапіристок і 108 рапіристів, які розіграли медалі в трьох вікових категоріях – U11, U13 і U15.

Серед учасників і учасниць найстаршої вікової групи – 2009 року народження й молодше – перемогу здобули киянка Марія Кадун і Богдан Завальний із Миколаєва. Для Богдана ця золота медаль стала вже другою поспіль, Марія ж виграла вперше.

Віцечемпіонами, своєю чергою, стали так само представники Києва та Миколаєва – Сава Єпіфанов і Вілора Шевченко. Бронзові нагороди розділили киянин Олексій Галатін-Павловський, а також миколаївські фехтувальники Маргарита Петренко, Поліна Чуприна та Гліб Семенов.

У віковій категорії 2011-2012 р.н. на найвищу сходинку п’єдесталу підійнялись миколаївець Олег Горбулінський і киянка Варвара Волкова. Для обох ця перемога стала вже другою в сезоні.

У своєму фіналі Варвара була сильнішою за іншу київську рапіристку Алісу Єсауленко, коли Олег виграв у ще одного представника Миколаєва Єгора Карася. За крок до «золотого» поєдинку зупинились майбутні володарі «бронзи», а саме Павло Говоровський і Кіра Чепіжна з Києва, а також Єгор Пітеров і Марія Травянська з Миколаєва.

Щодо наймолодших спортсменів і спортсменок – 2013-2014 р.н., то тут перше місце посіли львів’янин Гліб Бутенко та київська фехтувальниця Софія Колобова. І Софія, і Гліб ще не програвали в цьому сезоні Ліги Миронюка – у їхньому активі три «золота» з трьох можливих. 

Друге місце посіли львівський рапірист Матвій Бойко та киянка Маріанна Пронюткіна, а в четвірку найсильніших також потрапили представники столиці Меланія Краснопольська й Георгій Іконніков, миколаївка Глафіра Коток і львів’янин Павло Матяш.

Загалом за підсумками етапу всі медалі розділили між собою львівські, київські та миколаївські фехтувальники й фехтувальниці. Так, в активі киян по три «золота» й «срібла», а також п’ять бронзових нагород. Миколаївці, своєю чергою, здобули по дві золоті й срібні медалі, а також шість бронзових. До Львова ж вирушило одне «золото», «срібло» та «бронза».

Національна федерація фехтування України також висловлює щиру подяку нашим партнерам – «Будинку іграшок», «Masque», «Київське сухе варення» та «Green Country» – за підтримку в проведенні змагань і чудові подарунки для учасників.

Рапіра, хлопці (2013-2014 р.н.)Рапіра, дівчата (2013-2014 р.н. )
1. Гліб Бутенко (Львів)
2. Матвій Бойко (Львів)
3. Георгій Іконніков (Київ)
3. Павло Матяш (Львів)
1. Софія Колобова (Київ)
2. Маріанна Пронюткіна (Київ)
3. Глафіра Коток (Миколаїв)
3. Меланія Краснопольська (Київ)
Рапіра, хлопці (2011-2012 р.н.)Рапіра, дівчата (2011-2012 р.н.)
1. Олег Горбулінський (Миколаїв)
2. Єгор Карась (Миколаїв)
3. Павло Говоровський (Київ)
3. Єгор Пітеров (Миколаїв)
1. Варвара Волкова (Київ)
2. Аліса Єсауленко (Київ)
3. Кіра Чепіжна (Київ)
3. Марія Травянська (Миколаїв)
Рапіра, хлопці (2009 р.н. і молодше)Рапіра, хлопці (2009 р.н. і молодше)
1. Богдан Завальний (Миколаїв)
2. Сава Єпіфанов (Київ)
3. Олексій Галатін-Павловський (Київ)
3. Гліб Семенов (Миколаїв)
1. Марія Кадун (Київ)
2. Вілора Шевченко (Миколаїв)
3. Маргарита Петренко (Миколаїв)
3. Поліна Чуприна (Миколаїв)