Головна / новини / змагання / ГП 2024 Вашингтон: вперше в сезоні одразу три українські рапіристки вийшли в 1/32 фіналу

Протягом 15-17 березня Вашингтон приймав другий Гран-прі з фехтування на рапірах у сезоні 2023/24 років. Зокрема, у змаганнях у США взяли участь десять українських рапіристів і сім – рапіристок.

Надалі зуміла пройти 21-річна Аліна Полозюк, яка дісталась 1/16 фіналу. Так, у групі українка виграла п’ять боїв із шести, після чого у відбірковому турі прямого вибування додала до свого активу ще одну перемогу над кореянкою Лі Хі Чін (15:9).

Уже в 1/32-й Полозюк впевнено пройшла австрійку Олівію Вольгемут (15:2), а в наступному поєдинку програла польці Юлії Вальчик-Клімашик (10:15) і в підсумку стала 30-ою.

Ще дві українські фехтувальниці Катерина Буденко та Крістіна Петрова вибули стадією раніше. В 1/32 фіналу Буденко не впоралась із угоркою Флорою Пастор (4:15), а Петрова поступилась британці Кароліні Статчбері (7:15).

До речі, уперше в сезоні одразу три українські рапіристки одночасно зуміли пробитись у другий день змагань.

Щодо чоловічої частини збірної України, то жоден із українських рапіристів не зумів пробитись у другий день турніру. Найвищий результат – 87 місце – в Андрія Погребняка, який зупинився у фіналі кваліфікації, програвши данцю Йонасу Вінтерберґ-Поульсену (12:15).

Рапіра, жінки (особисті)Рапіра, чоловіки (особисті)