З 25 по 28 квітня італійське місто Кальярі🇮🇹 прийматиме чемпіонат Європи з фехтування до 23-х років. Упродовж чотирьох днів буде розіграно 12 комплектів нагород. Україну🇺🇦 на цьому турнірі представлятимуть 12 спортсменів та 12 спортсменок.



🔹 У складі збірної України 8 спортсменок, які раніше вже сходили на п’єдестал ЧЄ U-23, це Ольга Сопіт, Анна Максименко, Емілі Конрад, Аліна Дмитрук, Крістіна Петрова, Олександра Бондар, Вікторія Коротченко, Валерія Моренець-Кубанська;
🔹На доріжки у Кальярі вийдуть шість медалісток молодіжного Євро-2025;
🔹 За роки незалежності українська збірна виборола 29 медалей (8🥇-10🥈-11🥉) на молодіжному ЧЄ;
🔹18 разів сходили наші спортсмени та спортсменки на п’єдестал в особистих змаганнях, 11 – в командних;
🔹Найбільше нагород ЧЄ U-23 представники України здобули у фехтуванні на шпагах – 16, на шаблях – 7, на рапірах – 6;
🔹 Список найтитулованіших українських фехтувальників в історії ЧЄ U-23 очолюють Емілі Конрад та Анна Максименко, в активі кожної по два золота 🥇, на третьому місці – Ольга Сопіт (1🥇-3🥈-1🥉), далі йдуть Анатолій Герей (1🥇-2🥈-2🥉) та Дарія Миронюк (1🥇-2🥈).
🇺🇦Склад збірної України:
ЖІНКИ
🔸Шабля: Олександра Бондар, Софія Головкіна, Вікторія Коротченко, Валерія Моренець-Кубанська;
🔸Шпага: Емілі Конрад, Анна Максименко, Аліна Дмитрук, Марія Середа;
🔸Рапіра: Аглая Борисова, Крістіна Петрова, Світлана Сопіт, Ольга Сопіт;
ЧОЛОВІКИ
🔹Шабля: Дмитрій Колобаєв, Роман Красновид, Данііл Скороход, Станіслав Закутній;
🔹Шпага: Максим Гула, Арсеній Карапиш, Максим Микитенко, Роман Самойлов;
🔹Рапіра: Єлізар Дирда, Максим Коржовой, Микита Асташов, Яніслав Корецький.
📲Результати:
https://www.fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/35380DB9D6134DF49C9A0952591BFADD#today
🖥Трансляція: https://www.youtube.com/@FencingVision