Головна / новини / змагання / ЧЄ U-23 Анталія: Емілі Конрад та Олександра Бондар – найкращі серед представників України у другий день молодіжного Євро

Емілі Конрад досить впевнено розпочала виступи на турецьких фехтувальних доріжках, вийшовши з групи з п’ятьма перемогами в шести боях і отримавши при посіві олімпійки номер 10. Там вона стартувала одразу з 1/16, де перемогла Марію Алвім з Португалії (15:11). Зупинила минулорічну чемпіонку Європи серед молоді в 1/8 угорка Дьйонгівер Кальман (10:15), яка перед тим змусила скласти зброю іншу українку Анну Максименко (12:15).

***

Найкращий результат серед українських шаблісток в особистій першості в Анталії показала Олександра Бондар, яка посіла 13-те місце.

Розпочавши виступи на турнірі з трьох перемог в шести боях групової стадії, вона стартувала в олімпійці з 1/16, де вибила з боротьби бронзову призерку останнього чемпіонату Європи серед юніорок румунку Амалію Коваліу – 15:11.

У поєдинку за вхід у вісімку учениця Артема Скорохода та Юрія Марченка схрестила зброю з володаркою бронзи ЧС у Мілані-2023, переможницею Європейського олімпійського зонального відбору, першим номером посіву болгаркою Йоанною Ілієвою. Зустріч завершилася на користь суперниці – 15:11.

***

У чоловічій шпазі найкращими серед українців стали Андрій Опанасенко та Михайло Краснюк, які дійшли до 1/16. Опанасенка далі не пустив чемпіон світу серед кадетів-2021 поляк Антоні Соха (10:15). Михайло Краснюк у напруженому протистоянні поступився другому номеру посіву, срібному призеру Кубка світу в Гайденгаймі-2024 італійцю Енріко П’ятті (12:15).