Головна / новини / змагання / ЛМ Хмельницький 2023: Свято для юних мушкетерів і три золота «Маестро»
ЛМ Хмельницький 2023: Свято для юних мушкетерів і три золота «Маестро»

29-30 квітня Хмельницький приймав змагання з фехтування на шпагах у рамках «Дитячої ліги Миронюка». Впродовж двох днів хлопці та дівчата розіграли нагороди в особистій першості у чотирьох вікових категоріях (U-9, U-11, U-13, U-15). Окрім господарів доріжки свою майстерність на доріжках місцевого політехнічного коледжу продемонстрували представники Києва, Львова, Тернополя, Харкова, Ужгорода, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська та Олександрії.

Найвагоміший медальний доробок – шість нагород, три з яких найвищого ґатунку, зібрали шпажисти й шпажистки Хмельницького. У трьох з чотирьох вікових категорій у хлопців золото взяли вихованці місцевого фехтувального клубу «Маестро». Роман Мельник  став найсильнішим серед наймолодших учасників, перемігши у фіналі одним уколом львів’янина Арсена Колоса (8:7). Компанію на п’єдесталі їм склали Михайло Бутирін із Запоріжжя та Данило Мельничук з Тернополя.

Артем Мельник святкував перемогу серед найстарших учасників, розбавивши на п’єдесталі гегемонію представників Дніпра. Срібним призером тут став Артем Райгородський, бронзовими –  Єгор Калашников та Дмитро Тарабан.

Одразу у двох категоріях увійшов до числа призерів Михайло Гавадзин.  Учень Олександра Шапорова та Михайла Бочарова став чемпіоном в U-11, де разом з ним на п’єдестал зійшли львів’янин Єгор Ваулін (ІІ), шпажист столичного клубу «Ля Флєш» Андрій Гмиря (ІІІ) та Євген Шпак з Івано-Франківська (ІІІ). Також Гавадзин розділив з ужгородцем Максимом Дурдою бронзу у категорії 2010-2011 р.н, де вихованець ДЮСШ «Армієць» (Київ) Єгор Пауков у фіналі переміг іншого представника Закарпаття Миколу Гумена (12:6).

Серед дівчат у двох категоріях головний трофей турніру поїхав до Львова. Вихованка ДЮСШ ім. О.Дем’янюка Тетяна Орєхова перемогла в U-13, де віцечемпіонкою стала Єлизавета Дробишевська з Дніпра, а третю сходинку розділили тернополянка Софія Бойко та Єлизавета Манштейн зі столичного «Динамівця».

Дарія Моногарова з Львівської академії фехтування стала найкращою у категорії 2012-2013 р.н. Срібло тут виборола Анна Костюк з Хмельницького, третє місце посіли львів’янка Март Лунь та Уляна Таран («Ля Флєш», Київ).

Каміла Рагімова підтримала реноме харківської школи фехтування перемогою серед найстарших учасниць, тим часом як ще дві медалі тут здобули тернополянки: срібло – Катерина Логін, бронзу – Вікторія Баюк, розділивши третє місце з Альбіною Чернецькою з Івано-Франківська.

Тернопільська КДЮСШ №2, яка загалом виборола на цьому турнірі шість медалей,  розіграла золота в U-9. Христина Заліпська перемогла Яну Цимбалісту (10:7). Бронзовими медалістками тут стали Василина Койдюк з «Альтер его» (Хмельницький) та ужгородка Елизавета Мацур.

ШпагаХлопці
2008-20111 МЕЛЬНИК Артем ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ФК «МАЕСТРО»
2 РАЙГОРОДСЬКИЙ Артем  ДНІПРО СДЮСШОР №6
3 КАЛАШНИКОВ Єгор  ДНІПРО СДЮСШОР №6
3 ТАРАБАН Дмитро ДНІПРО СДЮСШОР №6
2010-20111 ПАУКОВ Єгор КИЇВ ДЮСШ «АРМІЄЦ»
2 ГУМЕН Микола УЖГОРОД ОКДЮСШ Д
3 ГАВАДЗИН Михайло ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ФК «МАЕСТРО»
3 ДУРДА Максим УЖГОРОД ОКДЮСШ Д
2012-20131 ГАВАДЗИН Михайло ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ФК «МАЕСТРО»
2 ВАУЛІН Єгор ЛЬВІВ Д-АТЛЕТ ЛА
3 ГМИРЯ Андрій КИІВ «ЛЯ ФЛЄШ»  
3 ШПАК Євген ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ІФОДЮСШ
2014 р.н. та молодші1 МЕЛЬНИК Роман ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ФК «МАЕСТРО»
2 КОЛОС Арсен ЛЬВІВ ЛАФ
3 БУТИРІН Михайло ЗАПОРІЖЖЯ ДЮСШ №4
3 МЕЛЬНИЧУК Данило ТЕРНОПІЛЬ КДЮСШ №2
ШпагаДівчата
2008-20111 РАГІМОВА Каміла ХАРКІВ ДЮСШ ХТЗ
2 ЛОГІН Катерина. ТЕРНОПІЛЬ КДЮСШ №2
3 БАЮК Вікторія ТЕРНОПІЛЬ КДЮСШ №2 Ба
3 ЧЕРНЕЦЬКА Альбіна ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ІФОДЮСШ
2010-20111 ОРЄХОВА Тетяна ЛЬВІВ ДЮСШ ІМ ДЕМ`ЯНЮК
2 ДРОБИШЕВСЬКА Єлизавета ДНІПРО СДЮСШОР №6
3 БОЙКО Софія ТЕРНОПІЛЬ КДЮСШ №2
3 МАНШТЕЙН Єлизавета КИЇВ ДЮСШ «ДИНАМІВЕЦЬ»
2012-20131 МОНОГАРОВА Дарія ЛЬВІВ ЛАФ
2 КОСТЮК Анна ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ФК «МАЕСТРО»
3 ЛУНЬ Марта ЛЬВІВ Д-АТЛЕТ ЛАФ
3 ТАРАН Уляна КИЇВ «ЛЯ ФЛЄШ»  
2014 р.н. та молодші1 ЗАЛІПСЬКА Христина ТЕРНОПІЛЬ КДЮСШ №2
2 ЦИМБАЛІСТА Яна ТЕРНОПІЛЬ КДЮСШ №2
3 КОЙДЮК Василина ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ «АЛЬТЕР ЕГО»
3 МАЦУР Елизавета УЖГОРОД КЗ ДЮСШ № 1