Головна / новини / змагання / КУ Львів 2023: Командне золото їде до столиці
КУ Львів 2023: Командне золото їде до столиці

28 січня рапіристи та рапіристки визначали найсильніших у командній першості Кубка України у спортивному комплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського. Перемогу, як серед чоловіків, так і серед жінок святкували представники Києва.

У захопливій та напруженій боротьбі срібний призер особистих змагань, які відбувалися напередодні, Андрій Погребняк разом з Олегом Кокоровцем, Богданом Пнівчуком та Андрієм  Щербою у фіналі взяли гору над господарями доріжки з команди Львів-1.

Поступаючись на початку зустрічі 0:5, майбутні чемпіони зуміли перехопити ініціативу, що вилилося перед заключним боєм у «+4», які відіграти не вдалося навіть чинному чемпіону України та володарю золота Кубка України-2023 Клоду Юнесу  (44:42). Тож він зійшов на другу сходинку п’єдесталу разом з  Максимом Гаравським, Даниїлом Гойдою та Богданом Лісовим.

Долю бронзи вирішив один укол на користь Миколаєва-2, який взяв гору над своїми земляками з першого складу (45:44), які зауважимо у півфіналі неабияк змусили понервувати киян. Ті програвали на фінішній прямій – 35:40. Але Погребняк зумів перевернути бій, в якому йому протистояв набагато молодший і менш досвідчений суперник (41:45).

Шлях Катерини Буденко, Анни Тараненко, Катерини Ченцової та    Єлизавети  Чижикової до золота вийшов менш напруженим, столичні рапіристки впевнено виграли три поєдинки, і зокрема фінальний у Миколаєва-1 (45:31), відтак Аліна Полозюк, Крістіна Кулик, Маріанна Сизарева та Анастасія  Єрофеєнко, які захищали його кольори, стали віцечемпіонками Кубка України.

Третє місце, перемігши у бронзовому фіналі Закарпаття з рахунком 45:28, посів Київ-2.

Рапіра, чоловіки (командні)Рапіра, жінки (командні)
1.  Київ 1 (Олег Кокоровець, Андрій Погребняк, Богдан Пнівчук, Андрій  Щерба)