Головна / новини / змагання / КЮЧЄ Таллінн 2023: Результат, яким можна пишатися!
КЮЧЄ Таллінн 2023: Результат, яким можна пишатися!

Одна золота, дві срібні й три бронзові нагороди – такий підсумок виступу збірної України на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів та юніорів, що проходив 21-28 лютого у столиці Естонії. Відзначимо, що наші спортсмени зійшли на п’єдестал пошани у всіх видах зброї, маємо п’ять особистих і одну командну медаль.

Чемпіонкою в індивідуальній першості серед кадеток, обмінявши минулорічну бронзу на золото Таллінна-2023, стала шпажистка Емілі Конрад. Компанію на п’єдесталі їй склала Анна Максименко, додавши до звання віцечемпіонки світу-2022 бронзу континентальної першості у цій же віковій категорії U-17.

А через день наші медалістки стали третіми в командних змаганнях разом з Поліною Спиридоновою та Устіною Огон.

Вперше зійшли на п’єдестал пошани змагань такого рівня рапірист Андрій Черкашин, який став бронзовим призером серед кадетів, і шабліст Дарій Лукашенко, який виборов срібло у змаганнях юніорів.

Крістіна Петрова, яка раніше вже мала нагороди великих турнірів разом з командою, стала віцечемпіонкою Європи в особистій першості з фехтування на рапірах!

Вітаємо наших медалістів, їх батьків та особистих тренерів, увесь тренерський штаб збірної та фехтувальну спільноту України! У цей складний для держави час ви продовжуєте самовіддано працювати на своєму спортивному фронті і підіймаєте синьо-жовтий прапор на великих турнірах!

Дякуємо усім, хто допомагав і допомагає нашим спортсменам, які змушені були залишити рідні домівки через війну, продовжувати заняття улюбленим видом спорту закордоном.

Низький уклін нашим захисникам, завдяки Вам ми маємо сьогодні можливість виходить на доріжку і здобувати нагороди для України.