Головна / новини / змагання / КУ Львів 2023: Аліна Полозюк та Клод Юнес підтверджують чемпіонський клас!
КУ Львів 2023: Аліна Полозюк та Клод Юнес підтверджують чемпіонський клас!

27 січня були розіграні особисті нагороди Кубка України з фехтування на рапірах, який зібрав понад 80 учасників у спортивному комплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського. Як і на національній першості, яка проходила восени, переможцями стали 20-річна Аліна Полозюк з Миколаєва (тренери Лариса Павленко, Маргарита Сопінська) та досвідчений господар доріжки Клод Юнес (тренер Сергій Гаравський).

33-річний львів’янин виграв усі шість боїв у своїй групі й отримав при посіві олімпійки другий номер – після столичного рапіриста Андрія Погребняка, з яким з рештою і зійшовся у фінальній дуелі та переміг (15:9).

Третє місце розділили львів’янин Даниїл Гойда та Владислав Скалій з Миколаєва, які у своїх півфіналах поступилися відповідно Погребняку (7:15) та Юнесу (9:15).

Полозюк виграла п’ять з шести боїв на груповій стадії й під п’ятим номером стартувала у турі прямого вибування, де провела ще чотири переможні поєдинки, зокрема півфінальний проти Катерини Ченцової (15:13) та вирішальний за золото, долю якого визначив один укол проти Анни Тараненко (15:14).

Третю сходинку п’єдесталу з Ченцовою розділила Надія Моргун, яка у своєму півфіналі поступилася Тараненко (4:15). Відтак усі призові місця окрім першого у жіночих змаганнях  забрали представниці Києва.

Рапіра, чоловіки (особисті)Рапіра, жінки (особисті)
1. Клод Юнес (Львів)
2. Андрій Погребняк (Київ)
3. Владислав Скалій (Миколаїв)
3. Даниїл Гойда  (Львів)
1. Аліна Полозюк (Миколаїв)
2. Анна Тараненко (Київ)
3. Надія Моргун (Київ)
3. Катерина Ченцова (Київ)