Головна / новини / змагання / ЧЄ U-23 Будапешт 2023: Шосте місце шаблісток та інші результати заключного дня змагань

Сьогодні, 27 травня, були розіграні останні три комплекти нагород чемпіонату Європи серед спортсменів до 23-х років, що проходив у столиці Угорщини. Найкращий результат серед українських команд у заключний день показали шаблістки, які стали шостими. На сьомому місці завершили турнір шпажистки, на дев’ятому – рапіристи.

Наша шабельна четвірка у складі Олександри Бондар, Валерії Гнідашевої, Валерії Проченко та Дарини Гонцової була близької до виходу в четвірку найсильніших. Чвертьфінальний поєдинок проти польських спортсменок вийшов вкрай напруженим. Слід віддати належне нашому фінішеру Олександрі Бондар, яка вигравши перші два свої бої, і вийшовши на заключний за «-4», зуміла відігратися і навіть вийшла вперед. Проте за рахунку 44:44 останнє слово залишилося за бронзовою призеркою особистих змагань Зузанною Чєшлар (44:45).

Те, що вихованці миколаївської школи фехтування не вдалося зробити з Польщею, вона реалізувала вже у нижній частині сітки, відігравши «-3» в Іспанії (45:42). У заключному поєдинку дня українки поступилися Болгарії на чолі з новоспеченою чемпіонкою Європи Йоанною Ілієвою (31:45).

Команда шпажистів стартувала у турнірі з перемоги в 1/8 над збірною Естонії (45:41). Нікіта Кошман, Михайло Краснюк, Андрій Опанасенко та Павло Трофименко на рівних розпочали чвертьфінальну зустріч з першими сіянами й майбутніми срібними призерами змагань угорцями, проте втримати їх темп все ж не змогли (37:45). У турнірі за 5-8 місця українська четвірка поступилася Австрії (42:45) і перемогла Німеччину (45:36).

Наша рапірна команда у складі Даниїла Гойди, Євгена Лазаренко, Богдана Лісового та Богдана Пнівчука поступившись в 1/8 Ізраїлю (24:45), перемогла Голландію (45:34) і посіла у підсумку 9-те місце.

Шабля, жінки (командні)Шпага, чоловіки (командні)Рапіра, чоловіки (командні)