Головна / новини / змагання / Прем’єра змагань! Бровари вперше прийняли Відкритий Кубок Київської області з фехтування
Прем’єра змагань! Бровари вперше прийняли Відкритий Кубок Київської області з фехтування

Майже 150 учасників зібрав 26 березня у Броварах Відкритий Кубок Київської області з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат. Відзначимо, що на змагання, яке місто приймало вперше, завітали Міністр молоді та спорту, президент НОК України Вадим Гутцайт, президент НФФУ Михайло Ілляшев, мер Броварів Ігор Сапожко, начальник відділу спорту міста Бровари Дмитро Рожков, заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк з начальником Управління молоді та спорту Сергієм Тимофєєвим

Шість комплектів нагород розіграли юні учасники на доріжках спорткомплексу «Світлотехнік». У найстаршій віковій категорії 2007-2009 р.н. переможцями стали Максим Микитенко (ДЮСШ «Армієць») та Домініка Феденко (ЛАФ, Львів). Ужгородець Ілля Барсуков та Марія Прозоровська (ОДЮСШ – «Альтер его», Хмельницький) святкували перемогу в U-14. Вихованці столичного «Динамівця» Семен Шульга та Софія Матюша стали найкращим и у категорії U-11.

Дякуємо організаторам змагань «Перший фехтувальний клуб міста Бровари «ЕН-ГАРДЕ» та Управління молоді та спорту Київської обласної адміністрації. а також усім, хто зробив свій внесок у те, щоб це спортивне свято у такий важкий час стало можливим!

З результатами можна ознайомитися тут