Головна / новини / змагання / КС Будапешт 2023: Юрія Цапа зупиняє чинний віцечемпіон світу
КС Будапешт 2023: Юрія Цапа зупиняє чинний віцечемпіон світу

Вчора, 25 березня, були розіграні особисті нагороди Кубка світу з фехтування на шаблях серед чоловіків в угорському Будапешті. Найдалі серед представників України вдалося пройти Юрію Цапа. 30-річний спортсмен з Миколаєва увійшов до Топ-32.

Юрій Цап, вигравши усі шість боїв в групі, напряму кваліфікувався у таблицю 64. Там у першому поєдинку він здолав китайця Лінь Сяо (15:11). Але далі поступився чинному віцечемпіону світу і майбутньому бронзовому призеру турніру Максіму П’янфетті з Франції (8:15).

Відзначимо, що загалом з восьми українських шаблістів на цих змаганнях до основної сітки окрім Цапа пробилися ще двоє. Олексій Стаценко в 1/32 поступився  італійцю Ріккардо Нуччіо (10:15). Андрій Ягодка, який, зазначимо, в 1/128 змусив скласти зброю товариша по команді Богдана Платонова (15:14), програв господарю доріжки Ніколасу Іліясу (7:15).