Головна / новини / змагання / ЮКС Екс-ан-Прованс 2023: Українські рапіристи поступаються майбутнім віцечемпіонам турніру

Понад 170 учасників з 35 країн зібрав Кубок світу з фехтування на рапірах серед юніорів, який проходив цього вікенду у французькому Екс-ан-Провансі. На дев’ятому місці завершили командну першість українці Олег Кокоровець, Євген Лазаренко, Богдан Лісовий, Ярослав Муругін.

Наша четвірка розпочала турнір з перемоги в 1/16 над Іспанією (45:34), але у наступному раунді поступилася першому номеру посіву і майбутнім віцечемпіонам турніру представникам Італії (29:45).

У нижній частині сітки українські рапіристи змусили скласти зброю Бразилію (45:38) та вирвали перемогу над Великою Британією. Опинившись у ролі наздоганяючих від самого початку, вони не здалися. А Євген Лазаренка, вийшовши на заключний бій за рахунку 37:40, зумів перевернути зустріч (43:42). У поєдинку за дев’яте місце наші спортсмени взяли гору над Ізраїлем (45:25).

В особистих змаганнях найкращим результат для України показав Ярослав Муругін, який увійшов до Топ-64.

Рапіра, юніори (особисті)Рапіра, юніори (командні)