Головна / новини / змагання / ГП Шанхай 2023: Аліна Полозюк п’ятий турнір поспіль в основній сітці
ГП Шанхай 2023: Аліна Полозюк п’ятий турнір поспіль в основній сітці
Фото #BizziTeam / FIE

Сьогодні, 21 травня, були визначені переможці та призери Гран-прі FIE з фехтування на рапірах у Шанхаї (Китай). Україну на цих змаганнях представляли двоє спортсменів.

Аліна Полозюк успішно подолала попередню стадію, вигравши п’ять з шести боїв у групі й напряму кваліфікувалася у таблицю 64. В 1/32 наша спортсменка поступилася Констанц Катарзі з Франції (10:15). Відзначимо, що 21-річна рапіристка з Миколаєва п’ятий турнір поспіль потрапляє в основну сітку змагань! Нагадаємо, що в її активі цього сезону бронза Гран-прі у Турині – перша у кар’єрі медаль на змаганнях такого рівня і історична для України.

Наш представник у чоловічих змаганнях Клод Юнес вийшов з групи з чотирма перемогами у шести боях, після чого одним уколом поступився у першому поєдинку туру прямого вибування корейцю Кім Тхе Хвану (12:13).

Рапіра, жінки (особисті)Рапіра, чоловіки (особисті)