Головна / новини / змагання / КС Фуджайра 2023: Олена Кривицька та Юлія Свистіль – найкращі з українок в ОАЕ
КС Фуджайра 2023: Олена Кривицька та Юлія Свистіль – найкращі з українок в ОАЕ

Сьогодні, 20 травня, були розіграні особисті нагороди Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, що проходить у місті Фуджайра (ОАЕ). Найвище серед семи представниць України у підсумковому протоколі розташувалися Юлія Свистіль та Олена Кривицька, які увійшли до Топ-32.  

Свистіль вигравши усі шість боїв в групі, напряму кваліфікувалася в основну сітку, де провела ще два поєдинки. Впевнено перемогла багаторазову медалістку чемпіонату світу і Європи Еву Тшебінську з Польщі (15:7),  проте відпустивши на самому початку наступної зустрічі китаянку Чжу Міне, не змогла її наздогнати (11:15).

Кривицька, вийшовши з групи з показником 3/3, провела ще чотири поєдинки у турі прямого вибування. Взяла гору над Кеткі Кеткарі зі США (15:8), румункою Б’янкою Беня (15:10) та чинною віцечемпіонкою світу Александрою Ндоло з Кенії (15:12). Зупинила досвідчену українську шпажистку француженка Елоіз Ванріссель (6:15). Відзначимо, що це друге потрапляння Кривицької у Топ-32 після повернення на доріжку з декретної відпустки!

Ще дві українки склали зброю в 1/32. Прекваліфікована за світовим рейтингом Влада Харькова поступилася у напруженому протистоянні майбутній бронзовій призерці змагань Гайі Традіті з Італії (12:15). Дар’я Варфоломеєва, яка вийшла до основної сітки напряму завдяки впевненому виступу на груповій стадії, у драматичній боротьбі на пріоритеті поступилася іншій італійці Роберті Марцані (10:11).

Шпага, жінки (особисті)
1. Сон Се Ра (Корея)
2. Вівіан Кун Май Ван (Гонконг)
3. Анна Кун (Угорщина)
3. Гайя Традіті (Італія)
…22. Юлія Свистіль (Україна)
…32. Олена Кривицька (Україна)
…35. Влада Харькова (Україна)
…40. Дар’я Варфоломеєва (Україна)
…71. Фейбі Бежура (Україна)
…137. Інна Бровко (Україна)
…178. Олексанра Романова (Україна)