Головна / новини / змагання / КС Сінт-Ніклас 2023: Харлан в одному ударі від вісімки, Кравацька – з найкращим результатом в сезоні
КС Сінт-Ніклас 2023: Харлан в одному ударі від вісімки, Кравацька – з найкращим результатом в сезоні

Сьогодні, 18 березня, шаблістки розіграли особисті нагороди Кубка світу, що приймає  бельгійське місто Сінт-Ніклас. Найкращий результат серед п’ятьох представниць України показала Ольга Харлан, яка увійшла до Топ-16.

Наша олімпійська чемпіонка, стартувавши одразу з основної сітки, жодних шансів не залишила в 1/32 іспанці Паолі Монтойя (15:5). А далі на українку чекало подвійне випробування угорською шаблею. Заволодівши ініціативою від самого початку у поєдинку з чинною чемпіонкою світу в команді Лізою Пустай, Харлан так і не дозволила суперниці бодай раз вийти вперед і довела поєдинок до логічної перемоги (15:9).

Значно важче довелося Ользі у наступній зустрічі за вхід у вісімку проти більш досвідченої та титулованої за Пустай, 27-річної угорки, яка повернулася на доріжку після декретної відпустки – Анни Мартон. У підсумку долю поєдинку вирішив один удар. Загорілися обидві лампи, але суддя трактував останню фразу на користь суперниці (14:15).

До Топ-32, показавши свій найкращий результат в сезоні, увійшла Олена Кравацька. Віцечемпіонка Олімпіади-2016 в команді, яка пробилася в основну сітку крізь попередній етап змагань, виграла перший поєдинок проти японки Сері Озакі (15:13), але в 1/16 поступилася майбутній переможниці турніру француженці Сарі Бальзер (11:15).

Аліну Комащук, яка на шляху до таблиці 64, змусила скласти зброю подругу по команді Юлію Бакастову (15:11), зупинила у першому поєдинку основної сітки чемпіонка Кубка світу у Ташкенті і Гран-прі у Тунісі цього сезону Деспіна Георгіаду з Греції (10:15).

Шабля, жінки (особисті)
1. Сара Бальзер (Франція)
2. Шао Яци (Китай)
3. Теодора Гунтура (Греція)
3. Росселла Грегоріо (Італія)
…11. Ольга Харлан (Україна)
…29. Олена Кравацька (Україна)
…64. Аліна Комащук (Україна)
…80. Юлія Бакастова (Україна)
…156. Валерія Гнідашева (Україна)