Головна / новини / змагання / КУ Київ 2023: Влада Харькова разом з подругами по команді ДШВСМ здобуває командний Кубок України

Сьогодні, 16 квітня, командними змаганнями завершився Кубок України з фехтування на шпагах серед жінок, який приймав столичний спорткомплекс ЦСК ЗСУ. Перемогу святкував квартет Державної школи вищої спортивної майстерності міста Київ, кольори якого разом з переможницею в особистій першості Владою Харьковою захищали Олена Кривицька, Дар’я Варфоломеєва та Марія Волошина.

На шляху до найвищої сходинки п’єдесталу спортсменки провели три зустрічі. В 1/4 перемогли Київ ЦСКА (45:37), в 1/2 – Закарпаття (45:24), а у фіналі здолали Львів-1 (45:34), за який фехтували й відтак стали срібними призерками Ксенія Пантелєєва, Аліна Дмитрук, Анна Максименко та Поліна Спиридонова.

Бронзові нагороди здобули представниці другої команди Києва Поліна Кулешова, Дарина Заболотна, Людмила Гайдай та Ганна Петренко. Поступившись у наднапруженому півфіналі львів’янкам (42:43), у поєдинку за третє місце вони перемогли Закарпаття (45:41).