Головна / новини / змагання / ЄКЦ Братислава 2023: Українські шпажисти у драматичній боротьбі виривають командну бронзу!

Сьогодні, 14 січня, командні змагання шпажистів та особиста першість рапіристів продовжили етап Європейського кадетського циклу «Coupe du Danube» у столиці Словаччини. Слідом за нашими дівчатами, які у перший день відзначилися бронзою в шпазі, на третю сходинку п’єдесталу зійшли й їх колеги по зброї  Максим Гула, Денис Лаврентьєв, Кирило Лепканич та Максим Перчук. А найкращим з українців у рапірі став Андрій Черкашин, який увійшов до Топ-16.

Сіяний під другим номером, наш квартет розпочав боротьбу із переконливої перемоги в 1/16 над Словаччиною-2 (45:22), після чого так само впевнено пройшов Бельгію (45:28) та Канаду (45:31). У півфіналі «синьо-жовті» дали гідний бій, але у кінцівці зустрічі все ж поступилися майбутнім переможцям турніру – представникам США (40:45).

У драматичному поєдинку за бронзу українці продемонстрували справжню волю до перемоги. Поступаючись на екваторі зустрічі 10:21, вони зуміли перевернути бій. А бронзовий призер кадетського чемпіонату світу Максим Перчук, отримавши перед заключним виходом на доріжку «-2» (31:33), вирвав для команди бронзову нагороду  – 41: 40.

Щодо володаря найкращого для наших рапіристів результату у Братиславі Андрія Черкашина, то він виграв п’ять з шести боїв у групі та три в олімпійці, зокрема в 1/16 одним уколом в американця Ейдена Сю (15:14). Але далі поступився його співвітчизнику Лайему Басу (5:15).

Завтра, 15 січня, етап завершиться особистими змаганнями шпажисток та командною першістю рапіристів.

Рапіра, юнаки (особисті)Шпага, юнаки (командні)