Головна / новини / змагання / ДЛ Ужгород 2023: Медалі, кубки та смачні подарунки – як гостинне Закарпаття приймало учасників «Дитячої ліги»!

Вчора, 12 березня, в Ужгороді завершився Закарпатський етап Всеукраїнської «Дитячої ліги Миронюка» з фехтування на шпагах «Горець». У другий день змагань на доріжках спорткомплексу «Динамо» нагороди розіграли юнаки та дівчата у двох вікових категоріях 2008 р.н та молодші, 2014 р.н. та молодші.

За інформацією Закарпатської обласної федерації фехтування, серед наймолодших учасниць перемогу святкувала ужгородка Єлизавета Мацур (ДЮСШ №1), срібло – у Анни Гайду (ОК ДЮСШ «Динамо»), бронзові медалі поїхали до Запоріжжя завдяки Єві Кулієвій (ДЮСШ 4) та у Бровари завдяки Ніці Вакулюк (ДЮСШ).

У наймолодшій віковій категорії у хлопців золото виборов Роман Мельник (ФК «Маестро», Хмельницький), киянин Іван Применко («Ля Флєш») став другим, а третю сходинку розділили Георгій Бєліков («Ля Флєш», Київ) та Павло Луцьо (ДЮСШ №1, Ужгород).

У віковій групі 2008 р.н. та молодші емоції вирували до останнього уколу. Так, серед хлопців переможцем змагань став дніпрянин Єгор Калашніков (СДЮШОР №6), другим фінішував Віталій Ремез («Динамівець», Київ), а бронзу розділили два Артеми –  Мельник (ФК “Маестро”, Хмельницький) та Райгородський (СДЮШОР №6, Дніпро).

Серед дівчат у цій групі переможний кубок завоювала ужгородка Дарія Сегедій (ДЮСШ №1), яка перемогла у фіналі харків’янку Стефанію Скворцову (КДЮСШ ХТЗ). Бронзові нагороди у Дар’ї Курти (ОК ДЮСШ «Динамо», Ужгород) та Каміли Рагімової (КДЮСШ ХТЗ, Харків).

Вісімки найсильніших нагородили смачними та пам’ятними подарунками, переможці та призери отримали медалі та кубки. Вітаємо усіх спортсменів та тренерів!

Дякуємо усім батькам, організаторам та спонсорам за підтримку Ліги. Спасибі регіонам, які приїхали до Закарпаття. Нагадаємо, що турнір зібрав дві сотні юних фехтувальників з Ужгорода, Дніпра, Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Львова, Броварів, Запоріжжя та Харкова.

РАЗОМ — СИЛЬНІШІ! До зустрічі на фехтувальних доріжках!