Головна / новини / змагання / ВЗН 2023 Київ: Бежура поступається Кривицькій, але здобуває золото турніру!
ВЗН 2023 Київ: Бежура поступається Кривицькій, але здобуває золото турніру!

11-12 січня столичний спорткомплекс ЦСК ЗСУ приймав Всеукраїнські змагання найсильніших з фехтування на шпагах серед жінок. Золото турніру, який зібрав 32 учасниці, виборола 31-річна киянка Фейбі Бежура, яка, нагадаємо, у листопаді святкувала перемогу і на чемпіонаті України.

Зазначимо, що змагання проходили за змішаною системою і підсумковий протокол визначався за сумою місць двох днів. Бежура виявилася найкращою серед учасниць у перший день, а сьогодні посіла друге місце, поступившись у вирішальному двобої Олені Кривицькій (12:15), з якою вона, до речі, двічі зустрічалася напередодні. Спочатку програла у другому раунді турнірної сітки одним уколом (14:15), але коли, скориставшись другим шансом (формат першого дня передбачав втішні бої, починаючи з Табло 32), повернулася у боротьбу за нагороди, то взяла реванш у поєдинку за вхід у четвірку з таким самим рахунком (15:14).

Срібною призеркою за сумою місць (шосте та перше) стала Олена Кривицька. Бронзу ж виборола, зробивши таким чином увесь п’єдестал київським, Юлія Свистіль. Вихованка львівської школи фехтування, яка з цього року представляє столицю, у перший день змагань очолювала посів після групового етапу і впевнено крокувала турнірною сіткою, але у чвертьфіналі не змогла здолати Степанян (13:15).  Після п’ятого місяця у середу, сьогодні Юлія дійшла до 1/2, де поступилася майбутній чемпіонці Бежурі (7:15).

Лише на один бал більше за Свистіль, тобто дев’ять, набрали за сумою місць одразу дві спортсменки – Інна Бровко, яка вчора поступилася Бежурі у фіналі (12:15), а сьогодні стала сьомою (змагання проходили із виявленням усіх місць у Т16), а також Дар’я Варфоломеєва, яка вчора розділила проміжну бронзову позицію з Наталією Степанян, а сьогодні виступила менш успішно.