Головна / новини / змагання / ГП Калі 2023: Влада Харькова у вісімці найсильніших з найкращим результатом в кар’єрі
ГП Калі 2023: Влада Харькова у вісімці найсильніших з найкращим результатом в кар’єрі

Сьогодні, 8 травня, були розіграні нагороди турніру серії Гран-прі у колумбійському місті Калі. Найкращий результат серед чотирьох представників збірної України на цих змаганнях показала Влада Харькова, вперше у кар’єрі увійшовши на Гран-прі до Топ-8 .

26-річна спортсменка з Києва, чинна чемпіонка Європи стартувала одразу з основної сітки, де у першому ж поєдинку отримала серйозний опір від кореянки І Шін Хі. Доля зустрічі визначилися у додаткову хвилину на пріоритеті (14:13). В 1/16 Харькова впевнено розібралася з чемпіонкою світу-2018 в індивідуальному заліку та бронзовою медалісткою Олімпіади-2020 у складі команди Італії Марою Наваррією (15:7), а в 1/8 у драматичному поєдинку взяла гору над медалісткою Кубків світу і Гран-прі француженкою Оріян Малло (15:13).

Зупинити українську шпажистку вдалося лише за крок від п’єдесталу третьому номеру світового рейтингу іншій спортсменці з Франції Марі-Флоранс Кандассамі (9:15).  

Обидва наші представники у чоловічому турнірі вибули з боротьби під натиском швейцарців в 1/32. Ігор Рейзлін поступився Яну Орі (11:15). Володимир Станкевич – Андріяну Фавру (14:15).

Представники рф та білорусі не брали участі у Гран-прі в Колумбії!

Шпага, жінки (особисті)Шпага, чоловіки (особисті)
1. Кон Мань Ван Вівіан (Гонконг)
2. Марі-Флоранс Кандассамі (Франція)
3. Наталі Мьольхаузен (Бразилія)
4. Росселла Ф’ямінго (Італія)
1. Іржі Беран (Чехія)
2. Давіде Ді Веролі (Італія)
3. Федеріко Вісмара (Італія)
4. Юлен Перейра (Іспанія)
…6. Влада Харькова (Україна)
…107. Юлія Свистіль (Україна)
…35. Ігор Рейзлін (Україна)
…37. Володимир Станкевич (Україна)