Головна / новини / змагання / ЮКС Стамбул 2023: Команда шпажисток зупиняється за крок від п’єдесталу
ЮКС Стамбул 2023: Команда шпажисток зупиняється за крок від п’єдесталу

Сьогодні, 5 лютого, командними змаганнями завершився Кубок світу з фехтування на шпагах серед юніорок, який проходив у турецькому Стамбулі. Четверте місце посіли на турнірі українки Поліна Кулешова, Олександра Лазаренко, Олександра Романова та Ксенія Куштан.

Наша четвірка розпочала виступи з впевненої перемоги в 1/8 над Казахстаном (45:30). А далі була вкрай напружена зустріч за вхід в четвірку з першим номером посіву – представницям Узбекистану. Наші спортсменки спочатку вели 8:4, потім програвали 15:21. До заключного бою команди підійшли з різницею всього в один укол – 30:31. І хоча він був не на користь України Олексадра Романова зуміла вирвати перемогу – 34:33.

Після поразки у півфіналі від Франції (33:45), українки у поєдинку за третє місце зустрілися з командою Італії. Проте підібрати ключик до цих суперниць не змогли (30:45).

Тож вже втретє цього сезону квартет наших шпажисток  завершує на високому четвертому місці командний турнір в рамках юніорського Кубка світу.