Головна / новини / змагання / КС Тбілісі 2023: Неймовірний камбек і Топ-16 від Аліни Полозюк!
КС Тбілісі 2023: Неймовірний камбек і Топ-16 від Аліни Полозюк!

Сьогодні, 3 червня, у столиці Грузії рапіристки розіграли особисті нагороди заключного Кубка світу у сезоні 2022/23. Найкращий результат серед чотирьох представниць України на цих змаганнях показала Аліна Полозюк, яка увійшла до Топ-16.

Для цього 21-річній вихованці миколаївської школи фехтування знадобилося виграти три з шести боїв у групі й ще чотири у турі прямого вибування.

Відзначимо, що першою суперницею, яку учениці Лариси Павленко та Маргарити Сопінської довелося здолати в олімпійці, була її подруга по команді Дарія Миронюк (15:10). Далі Полозюк перемогла Ану Беатріз Булкао з Бразилії (15:12) і чинну чемпіонку світу та Європи в команді, восьмий номер світового рейтингу італійку Франческу Палумбо (15:11).

В 1/16 Аліна поквиталася з Лінь Цивень, яка не пустила в основну сітку (14:15) іншу українку Ольгу Сопіт. При чому поступаючись 0:5 на початку і 8:13 вже в кінці, Полозюк неймовірним чином зуміла вирвати перемогу у представниці Китаю (15:13).

Бій за вхід у вісімку проти володарки повного комплекту нагород чемпіонату Азії Юки Уено завершився на пріоритеті. На жаль, у додаткову хвилину фортуна була на боці представниці Японії (10:11).

Відзначимо, що Полозюк на шести з семи турнірів цього сезону увійшла до основної сітки, здобувши першу для себе й історичну для України медаль на Гран-прі у Турині.

За підсумками групового раунду і попереднього туру прямого вибування до таблиці 64 також пробилася наймолодша у нашій команді Крістіна Петрова. В 1/32 скласти зброю її змусила бронзова медалістка Олімпіади-2020 у команді, багаторазова чемпіонка світу і Європи італійка Аліче Вольпі (8:15).  

Рапіра, жінки (особисті)
1. Мартіна Фаваретто (Італія)
2. Анне Зауер (Німеччина)
3. Ісаора Тібю (Франція)
3. Елеанор Харві (Канада)
…16. Аліна Полозюк (Україна)
…62. Крістіна Петрова (Україна)
…88. Ольга Сопіт (Україна)
…114. Дарія Миронюк (Україна)