Головна / новини / змагання / ЮЧС Пловдив 2023: Командні змагання завершили програму змагань у шаблі на світовій першості у Болгарії

Сьогодні, 3 квітня, шаблістки та шаблісти визначили найсильніші команди в юніорській віковій категорії на чемпіонаті світу у болгарському Пловдиві. Олександра Бондар, Софія Головкіна, Ольга Ківало та Валерія Моренець-Кубанська фінішували 11-ми. В’ячеслав Дзюба, Дмитро Колобаєв, Дарій Лукашенко і Станіслав Закутній, поступившись в 1/8  першому номеру посіву Італії, завершили боротьбу на 15-му місці.

Наші дівчата стартували з перемоги у напруженому поєдинку 1/16 проти Сингапуру, долю якого визначив один удар – 45:44. Далі у турнірній сітці підопічних Артема Скорохода не пустила команда, яка мала другий номер – Узбекистан (41:45).

У нижній частині сітки українські шаблістки, поступаючись на початку 3:10,  у підсумку перемогли Німеччину (45:38), у напруженій боротьбі програли Польщі (41:45) та виграли у Румунії (45:40).

Підопічні Олександра Красовського у стартовому поєдинку впевнено перемогли Азербайджан (45:28), а далі за вихід у вісімку схрестили зброю з першим номером посіву Італією. Лукашенко і Ко дали гідний бій, але все ж поступилися команді бронзового призера особистої першості Емануеле Нарделли (40:45).

У турнірі за 9-16 місця українські шаблісти поступилися Угорщині (41:45) і Кореї (34:45), перемогли Велику Британію (45:29).

Завтра, 4 квітня, особистими змаганнями юніорів та юніорок на світовій першості у Пловдиві стартує програма змагань у фехтуванні на рапірах.

Шабля, юніори (командні)Шабля, юніорки (командні)