Головна / новини / змагання / FIE Сателіт Осло 2022: Андрій Опанасенко здобуває вже другу нагороду в цьому сезоні
FIE Сателіт Осло 2022: Андрій Опанасенко здобуває вже другу нагороду в цьому сезоні

Сьогодні, 29 жовтня, столиця Норвегії приймала турнір серії Сателіт FIE з фехтування на шпагах серед чоловіків, який зібрав 94 учасники з 15 країн, серед яких і 14 представників України. На третю сходинку п’єдесталу за підсумками особистих змагань зійшов 19-річний Андрій Опанасенко з Харкова. Відзначимо, що для учня Ірини Одокієнко це вже друга нагорода в цьому сезоні після срібла Сателіта в Женеві.

В одному уколі від медалі в Осло зупинилися ще двоє наших спортсменів – Артем Матевосов та Юрій Тараненко, поступившись у своїх чвертьфінальних поєдинках італійцям – Лукі Діліберто (8:9) та Даніелю Де Мола (13:14) відповідно.

Опанасенко, вигравши три з п’яти боїв в групі, отримав при посіві лише 40-й номер, але це не завадило йому впевнено виграти перші дві зустрічі в олімпійці – проти шведа Крістофера Келлі (15:9) та Вайно Пааволайнена з Фінляндії (15:8). А от долю наступних двох поєдинків визначив один укол.

В 1/8 Опанасенко переміг земляка Євгенія Горбачука (11:10), в 1/4 – шведа Лінуса Ісласа Флюгере (15:14). Забезпечивши собі другий в сезоні п’єдестал, Андрій у півфіналі схрестив зброю з вище згаданим Даніелем Де Мола, який раундом раніше вибив з боротьби іншого українця Тараненка. Але поквитатися за поразку товариша по командні не вийшло, італієць знову виявився сильнішим (8:15). 

Шпага, чоловіки (особисті)
1. Йозеф Марінгер (Австрія)
2. Даніель Де Мола (Італія)
3. Лука Діліберто (Італія)
3. Андрій Опанасенко (Україна)
…6. Артем Матевосов (Україна)
…7. Юрій Тараненко (Україна)
…12. Євгеній Горбачук (Україна)
…13. Нікіта Кошман (Україна)
…13. Андрій Краснюк (Україна)
…36. Роман Самойлов (Україна)
…49. Даніїл Гойда (Україна)
…53. Микола Скидан (Україна)
…57. Лев Корнієнко (Україна)
…58. Андрій Деркач (Україна)
…59. Ілля Гордон (Україна)
…75. Ілля Чорногод (Україна)
…91. Владислав Гунченко (Україна)