Головна / новини / змагання / КС 2022 Тбілісі: Українські шпажисти завершують командний турнір на сьомому місці
КС 2022 Тбілісі: Українські шпажисти завершують командний турнір на сьомому місці

Сьогодні, 29 травня, у столиці Грузії були розіграні командні нагороди останнього в цьому сезоні Кубку світу з фехтування на шпагах серед чоловіків. На сьомому місці завершив його український квартет у складі Володимира Станкевича, Романа Свічкаря, Яна Сича та Євгена Макієнка.

29 травня 2022 року. Тбілісі / Фото #BizziTeam / FIE

Наші шпажисти сіяні під четвертим номером розпочали боротьбу перемогою в 1/8 над Данією (45:42), після чого поступилися майбутнім фіналістам швейцарцям у поєдинку за вхід у четвірку (30:45). У нижній частині сітки підопічні Володимира Станкевича програли Ізраїлю (28:45), після чого у поєдинку за сьоме місце розгромили переможців попереднього етапу Кубку світу у Хайденхаймі збірну Кореї на чолі з олімпійським чемпіоном Пак Сан Йоном (45:22).  

Попри оновлення, яке прийшло зі стартом нового олімпійського циклу та вимушені кадрові зміни, команда дуже високо підняла планку. Тож це виявилося найгіршим результатом за поточний сезон.  

З іншого боку, зауважимо, що українські шпажисти жодного разу на етапах Кубку світу не випали з вісімки найсильніших. В активі наших хлопців срібло у Сочі, бронза Парижу, 5-те місце у Хайденхаймі та 6-те у Берні. А попереду – чемпіонат Європи, який відбудеться 17-22 червня в Анталії (Туреччина).

РЕЗУЛЬТАТИ:

Шпага, чоловіки (командні)
1. Швейцарія
2. Франція
3. Угорщина
…7. Україна (Володимир Станкевич, Роман Свічкар, Ян Сич та Євген Макієнко)