Головна / новини / змагання / ЧЄ U23 ТАЛЛІНН: Бондар та Свистіль найкращі серед українців у заключний день особистих змагань молодіжного Євро
ЧЄ U23 ТАЛЛІНН: Бондар та Свистіль найкращі серед українців у заключний день особистих змагань молодіжного Євро

Сьогодні, 29 травня, на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 23 у столиці Естонії були розіграні останні два комплекти особистих нагород. Найкращий результат для української збірної в чоловічій шпазі показав Віталій Свистіль, який став 19-м, серед шаблісток найвище – на 26-те місце піднялася Олександра Бондар.

Бондар, вигравши три з п’яти боїв у групі, найкраще з трьох українок впоралася з попередньою стадію змагань (26-й номер у посіві) і отримали можливість, пропустивши перший тур олімпійки, стартувати одразу з 1/16 поєдинком проти Ліки Джиджеішвілі. Поступаючись 1:6, миколаївська шаблістка здійснила вражаючий камбек (9:9), але кінцівка бою залишилася за представницею Грузії (11:15).  

Свистіль найуспішніше з чотирьох українських шпажистів впорався з груповим етапом, вигравши п’ять з шести боїв і отримавши при посіві номер 9. В 1/32 представник Києва змусив скласти зброю Маттео Віхта зі Швейцарії (15:7), але у поєдинку за вхід у 16 одним уколом програв фіну Юліусу Ютіла (11:12).

На цій же стадії склали зброю ще два українці. Нікіта Кошман після перемоги над товаришем по команді Андрієм Деркачем (15:10), якому він, до речі, поступився на нещодавньому Кубку світу у Хайденхаймі, не зумів підібрати ключик до п’ятого сіяного італійця Луки Діліберто (8:15). Андрій Опанасенко, одним уколом перемігши господаря доріжки Іліана Боброва (15:14), програв чеху Якубу Юркє (10:15).

Завтра, 30 травня, на молодіжному чемпіонаті Європи розпочинаються командні змагання, за нагороди боротимуться шаблісти, рапіристки та шпажистки.

РЕЗУЛЬТАТИ:

Шабля, жінки (особисті)Шпага, чоловіки (особисті)
1. Ларіса Айфлер (Німеччина)
2. Луца Сюч (Угорщина)
3. Фостін Клап’є (Франція)
3. Йоана Ілієва (Болгарія)
1. Ліліан Нгефак (Франція)
2. Габріель Бонферроні (Швейцарія)
3. Адрієн Фавр (Швейцарія)
3. Артюр Філіпп (Франція)
…26. Олександра Бондар (Україна)
…36. Валерія Гнідашева (Україна)
…38. Софія Головкіна (Україна)
…19. Віталій Свистіль (Україна)
…24. Нікіта Кошман (Україна)
…28. Андрій Опанасенко (Україна)
…45. Андрій Деркач  (Україна)