Головна / новини / змагання / ЄКЦ Клагенфурт 2022: Максименко продовжує медальну серію золотом!
ЄКЦ Клагенфурт 2022: Максименко продовжує медальну серію золотом!

Сьогодні, 28 жовтня в австрійському місті Клагенфурт особистими змаганнями у фехтуванні на шпагах стартував третій турнір Європейського кадетського циклу 2022/23 “Trofeo Maestro Dario Codarin ”. Як і на попередніх двох етапах на п’єдестал пошани знову піднялася 15-річна львів’янка Анна Максименко. Вихованка Зоряни Семеряк та Андрія Орліковського святкувала перемогу, здобувши таким чином вже свою третю медаль цього сезону після золота у Будапешті та бронзи у Белграді.

Максименко на шляху до першої сходинки п’єдесталу виграла спочатку чотири з п’яти боїв на груповій стадії (у посіві це дорівнювало номеру 38), а потім сім поєдинків у турі прямого вибування. У перших двох зустрічах майбутній чемпіонці довелося здолати подруг по команді Маргариту Ангарську (15:10) та Домініку Петрусь (15:4). В 1/16 Максименко змусила скласти зброю італійку Вітторію Лаццарі (15:8), в 1/8 – німкеню Леа Марі Штумпф (15:10), в 1/4 – француженку Лану Таран (14:6).

Один укол вирішив долю півфінального протистояння Максименко з британкою Харіет Хілліер (15:14). Після цього Анна у поєдинку за золото, який став повторенням фіналу будапештського етапу, знову впевнено здолала Магду Луну Мега зі Швейцарії (15:9).

Відзначимо, що в одному уколі від п’єдесталу у Клагенфурті зупинилася ще одна представниця України Устіна Огон, поступившись у чвертьфіналі Кароліні Харкєвіч з Польщі (14:15). Серед юнаків найкращим для нашої збірної результатом стало шосте місце Максима Микитенка, який виграв усі шість боїв у групі, а потім чотири в олімпійці, зупинив його переможну ходу в 1/4 майбуній віцечемпіон турніру француз Айна Раамефі (4:15).

Шпага, дівчата (особисті)Шпага, юнаки (особисті)