Головна / новини / змагання / ЧЄ U23 Таллінн: Шабліст Богдан Боговін – найкращий серед українців у перший день молодіжного Євро

Сьогодні, 27 травня, у столиці Естонії стартував чемпіонат Европи з фехтування серед спортсменів до 23-х років. У перший день змагань нагороди в особистій першості розіграли рапіристки та шаблісти. Найкращий результат для збірної України показав Богдан Боговін, який увійшов до Топ-16.

З трьома перемогами у шести боях на груповій стадії, миколаївський шабліст отримав при посіві номер 28. З однаковим рахунком  15:10 він переміг перших двох суперників в олімпійці  – Гергьо Хорвата з Угорщини та п’ятого сіяного грузина Ніколоза Чеішвілі. Скласти зброю підопічного Анатолія та Андрія Шлікарів змусив в 1/8 майбутній медаліст Пьотр Щепанік з Польщі (8:15).

Завтра, 28 травня, особисті нагороди ЧЄ розіграють шпажистки та рапіристи.