Головна / новини / змагання / ВЗ Київ 2022: Трофименко здобуває золото Всеукраїнського турніру Григорія Крісса

Сьогодні, 25 грудня, на доріжках столичного Будинку фізичної культури МВС були розіграні нагороди Всеукраїнського турніру з фехтування на шпагах серед молоді імені олімпійського чемпіона Григорія Крісса. Переможцем змагань, які зібрали 55 учасників з Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Хмельницького, Тернополя, Черкас, Запоріжжя та Закарпаття, став киянин Павло Трофименко.

Майбутній чемпіон стартував у турі прямого вибування під номером 16. Після впевненої стартової перемоги над Віктором Мельником (15:6), вихованець Руслана Тимошенка вже в 1/8 зустрівся з тріумфатором Турніру Крісса-2021 Андрієм Деркачем і вийшов переможцем з цього протистояння (15:10). В 1/4 Трофименко змусив скласти зброю представника ДЮСШ «Армієць» Олександра Селіверстова (15:7), а в 1/2  – львів’янина Лева Майстренка (15:9), який, відзначимо, раніше вибив з боротьби призера етапів Кубка світу Нікіту Кошмана (15:13) та бронзового призера кадетської світової першості Максима Перчука (15:11).

У фіналі представник КМШВСМ Трофименко виявився сильнішим за чинного чемпіона України серед юніорів харків’янина Андрія Опанасенка (15:11).

Третю сходинку п’єдесталу з Майстренком розділив Кіріл Мукоїд, який, зазначимо, у турі прямого вибування переміг чинного чемпіона України U-23 Михайла Краснюка (15:13), але поступився у поєдинку за вхід у двійку Опанасенку (12:15).

Переможець та медалісти турніру отримали медалі, грамоти та цінні подарунки з рук вчорашнього іменинника Григорія Яковича Крісса. А володарем спеціального призу від «MrMasque» – маски Uhlmann FIE 1600N з підписом олімпійського чемпіона Токіо-1964 став столичний динамівець Володимир Курган.