Головна / новини / змагання / ЮЧУ Київ 2022: Столиця бере реванш у Миколаєва
ЮЧУ Київ 2022: Столиця бере реванш у Миколаєва

Сьогодні, 25 грудня, командна першість завершила програму змагань юніорського чемпіонату України з фехтування на рапірах, що проходив у столичному «Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного». Київ виборов чемпіонство, як серед хлопців, так і серед дівчат, взявши реванш у миколаївців, які нагадаємо, зібрали усе особисте золото турніру завдяки перемогам, які здобули напередодні Максим Коржовой та Анастасія Єрофеєнко.

Богдан Лісовий – бронзовий призер в індивідуальному заліку, разом  Назаром Герасименком, Іваном Жигурським та Олегом Кокоровцем на шляху до першої сходинки п’єдесталу провели три переможні поєдинки, зокрема фінальний, який виграли з рахунком 45:44 у Миколаєва-1. Кольори останнього захищали й відтак отримали срібні нагороди Максим Коржовой, Єлізар Дирда, Михайло Гурін та Артем Струшляк.

Бронза дісталася другій команді Миколаєва у складі Микити Асташова, Єгора Зимирева, Максима Левицького та Артема Коржового, які у поєдинку за третє місце взяли гору над Київ-2 (42:33).

За беззаперечної переваги столиці пройшли командні змагання у дівчат. Ольга Сопіт, Світлана Сопіт, Ірина Зирянова та Єлизавета Чижикова впевнено виграли усі три свої поєдинки у турі прямого вибування і зокрема вирішальний проти Миколаєва-1 (45:32), у складі якого віцечемпіонками України стали Анастасія Єрофеєнко, Кіра Пронь, Ольга Калкутіна та Крістіна Кулик.

У бронзовій дуелі, яка перетворилася на столичне дербі, Аглая Борисова, Марія Награбова, Марія Михальова та Софія Шмідт з Київ-2 перемогли господарок доріжки з ОФКІП (45:25).

Рапіра, юніори (командні)Рапіра, юніорки (командні)
1. Київ 1 (Назар Герасименко, Іван Жигурський, Олег Кокоровець, Богдан Лісовий)
2. Миколаїв 1 (Єлізар Дирда, Михайло Гурін, Максим Коржовой, Артем Струшляк)
3. Миколаїв 2 (Микита Асташов, Єгор Зимирев, Максим Левицький, Артем Коржовой)
1. Київ 1 (Ольга Сопіт, Світлана Сопіт, Ірина Зирянова, Єлизавета Чижикова)
2. Миколаїв 1 (Ольга Калкутіна, Крістіна Кулик, Кіра Пронь, Анастасія Єрофеєнко)
3. Київ 2 (Аглая Борисова, Марія Награбова, Марія Михальова, Софія Шмідт)