Головна / новини / змагання / ЮЧУ Київ 2022: Єрофеєнко та Коржовой вперше виграють юніорський чемпіонат України

Сьогодні, 24 грудня, особистими змаганнями стартував юніорський чемпіонат України з фехтування на рапірах, який зібрав понад 80 учасників на доріжках столичного «Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного». Перемогу як серед дівчат, так і серед хлопців святкували вихованці миколаївської школи фехтування. Максим Коржовой обміняв бронзу попередньої національної першості на золото. Анастасія Єрофеєнко вперше зійшла на п’єдестал юніорського чемпіонату й одразу на найвищу сходинку!

Єрофеєнко, шостий номер посіву за підсумками групового етапу, провела в олімпійці п’ять переможних поєдинків, зокрема фінальний, де їй справжній бій дала новоспечена віцечемпіонка України серед кадеток вихованка коледжу Мілана Степовик (15:14).

Відзначимо, що один укол вирішив долю й півфінального поєдинку Степовик, в якому вона на пріоритеті здолала Кіру Пронь (12:11). Третю сходинку з миколаївською рапіристкою розділила, повторивши бронзовий результат попередньої національної першості, Єлизавета Чижикова з ДЮСШ «Армієць», яка у своєму бою за вхід у двійку поступилася Єрофеєнко (9:15).

Максим Коржовой під восьмим номером розпочав боротьбу у турі прямого вибування, де виграв п’ять поєдинків, зокрема фінальний у Андрія Черкашина (15:11), тим самим взявши у киянина реванш за поразку молодшого брата Артема у фіналі кадетського чемпіонату України.

Третю сходинку п’єдесталу розділили бронзовий призер серед кадетів Микита Асташов з Миколаєва та господар доріжки Богдан Лісовий, які у своїх півфіналах поступилися відповідно Черкашину (14:15) та Коржовому (8:15).

Рапіра, юніори (особисті)Рапіра, юніорки (особисті)