Головна / новини / змагання / ЧУ U-23 Київ 2022: Харків’яни святкують перемогу, срібло – у Києва, бронза – за Дніпром!    
ЧУ U-23 Київ 2022: Харків’яни святкують перемогу, срібло – у Києва, бронза – за Дніпром!    

Сьогодні, 24 жовтня, в «Олімпійському фаховому коледжу імені Івана Піддубного» командними змаганнями шпажистів завершився молодіжний чемпіонат України U-23. Золото виборов харківський квартет, кольори якого захищали медалісти особистої першості два Андрії – Опанасенко та Деркач, їх тезка Полянськиий, а також Дмитро Самойлов.

Перші дві зустрічі майбутні чемпіони виграли доволі впевнено – в 1/4 проти Київ ОКІП (45:24), в 1/2 – проти Київ-2 (45:31). А от у фіналі вони програвали вісім уколів (12:20). Але спільними зусиллями зуміли перевернути поєдинок, до останнього бою підійшли вже з “+2” (38:36) і перемогу не віддали (45:40). Відтак їх суперникам столичним шпажистам Даніїлу Гойді, Богдану Кирді, Нікіті Кошману, Павлу Трофіменку дісталося срібло.

На третю сходинку п’єдесталу, перемігши у поєдинку за бронзу Київ-2 (45:38), зійшли представники Дніпра, зокрема новоспечений чемпіон України U-23 в особистій першості Михайло Краснюк разом з товаришами по команді Денисом Боровським, Левом Корнієнко, Олексієм Токарем.

Шпага, чоловіки U-23 (командні)
1. Харків (Андрій, Деркач, Андрій Опанасенко, Андрій Полянський, Дмитро Самойлов)
2. Київ 1 (Даніїл Гойда, Богдан Кирда, Нікіта Кошман, Павло Трофіменко)
3. Дніпро (Михайло Краснюк, Денис Боровський, Лев Корнієнко, Олексій Токар)