Головна / новини / змагання / ЧУ Київ 2022: Командна перемога Рейзліна Кошмана, Сича та Станкевича
ЧУ Київ 2022: Командна перемога Рейзліна Кошмана, Сича та Станкевича

Сьогодні, 22 жовтня, на доріжках «Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного» шпажисти розіграли командні нагороди чемпіонату України. Другий день поспіль на найвищу сходинку п’єдесталу зійшов Ігор Рейзлін, додавши до індивідуального золота нагороду найвищого ґатунку разом з товаришами по команді Києва.

Квартет, до складу якого окрім бронзового призера Олімпіади в Токіо увійшли ще двоє медалістів особистих змагань, що відбувалися напередодні, Володимир Станкевич та Нікіта Кошман, а також Ян Сич в 1/4 взяв гору над столичною ДШВСМ (45:31), в 1/2 переміг третій склад Києва, за який, до речі, виступав віцечемпіон Олімпіади в Ріо-2016 з сучасного п’ятиборства Павло Тимощенко (45:34).

У фіналі гідний опір киянам дали представники Харкова. Дворазовий медаліст чемпіонату світу Роман Свічкар разом з молодшими товаришами по команді  Андрієм Деркачем, Євгенієм Горбачуком та Андрієм Опанасенком навіть лідирували на початку зустрічі 10:6, й перед заключними двома боями поступались лише двома уколами 32:34, але більш досвідченим суперникам вдалося завершити зустріч на свою користь – 45:38.

Тож харків’яни отримали срібло, а бронзовим призером став Київ-2 у складі Руслана Тимошенка, Євгена Макієнка, Юрія Тараненка та Павло Трофіменко. Програвши одним уколом у півфіналі Харкову (42:43), у поєдинку за бронзу з Київ-3 вони вже свого не віддали (45:38).

Шпага, чоловіки (командні)
1. Київ 1 (Нікіта Кошман, Ян Сич, Володимир Станкевич, Ігор Рейзлін)
2. Харків 1 (Андрій Деркач, Євгеній Горбачук, Андрій Опанасенко, Роман Свічкар)
3. Київ 2 (Євген Макієнко, Юрій Тараненко, Руслан Тимошенко, Павло Трофіменко)