Головна / новини / змагання / ЧУ Київ 2022: Рейзлін вперше в кар’єрі виграє особистий чемпіонат України
ЧУ Київ 2022: Рейзлін вперше в кар’єрі виграє особистий чемпіонат України

Сьогодні, 21 жовтня, у столиці стартував чемпіонат України з фехтування на шпагах серед чоловіків. Після виконання Державного гімну на доріжки «Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного», де було забезпечено усі необхідні згідно з чинними правилами безпеки умови, вийшли 73 учасники з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Хмельницького, Тернополя, Черкас та Закарпаття. Змагання завершилися повністю київським п’єдесталом і зокрема перемогою бронзового призера Олімпіади у Токіо-2020 Ігоря Рейзліна, для якого, відзначимо, це перше в кар’єрі особисте золото чемпіонату України.

38-річний киянин, вигравши усі шість боїв на попередньому етапі, отримав можливість пропустити перший тур олімпійки й стартував одразу з 1/16, де впевнено переміг Іллю Гордона (15:4), а далі розібрався й з Євгеном Горбачуком (15:5). Взявши гору в 1/4 над Даніїлом Гойдою (15:10), Рейзлін гарантував собі місце на п’єдесталі, а здолавши наступного суперника Руслана Тимошенка (15:8), вийшов у фінал. Там Ігорю протистояв ще один столичний шпажист, переможець та призер етапів Кубку світу Володимир Станкевич, якому у своєму півфіналі вдалося впоратися з чинним чемпіоном України Нікітою Кошманом (15:10). Але підібрати ключик до олімпійського призера він не зміг, хоча й задавав темп боротьбі на початку. Тож перемогу (15:13), а разом з нею і перший в кар’єрі особистий титул чемпіона України здобув Рейзлін!

Зауважимо, що третю сходинку п’єдесталу з переможцем попередньої національної першості Кошманом розділив його наставник – Руслан Тимошенко!

За словами старшого тренера збірної команди з чоловічої шпаги Володимира Станкевича-старшого чемпіонат зібрав практично усіх найсильніших і його проведення було вкрай необхідним для того, щоб спортсмени відчули змагальний ритм, перевірили технічний арсенал і зрозуміли, які корективи необхідно внести у підготовку перед першим у новому сезоні Кубком світу, який відбудеться у 11-12 листопада у швейцарському Берні.

Шпага, чоловіки (особисті)
1. Ігор Рейзлін (Київ)
2. Володимир Станкевич (Київ)
3. Нікіта Кошман (Київ)
3. Руслан Тимошенко (Київ)