Головна / новини / змагання / ЧУ Львів 2022: Командне золото шаблі їде в Київ
ЧУ Львів 2022: Командне золото шаблі їде в Київ

Сьогодні, 21 жовтня, командними змаганнями завершився чемпіонат України з фехтування на шаблях, що проходив у Львові. І серед жінок, і серед чоловіків перемогу святкував Київ. Ольга Харлан, відзначимо, таким чином зробила золотий дубль, додавши до здобутої напередодні перемоги в особистій першості ще й нагороду найвищого ґатунку разом з подругами по команді  Юлією Бакастовою, Софією Головкіною і Марією Цимботою.

Харлан і Ко у фіналі взяли гору над Миколаєвом, кольори якого захищали й відтак здобули срібло Олександра Бондар, Анна Дубова, Вікторія Коротченко та Валерія Проченко. Відзначимо, що майбутні чемпіонки перед двома заключними боями поступалися шістьма ударами, але зусиллями Бакастової та Харлан зуміли відігратися (45:40).

Бронзу вибороли черкащанки Дар’я Гонцова, Валерія Гнідашева, Дар’я Науменко та Софія Сульжук, які у напруженому поєдинку за третє місце перемогли Одесу (45:43).

Чемпіонами серед чоловіків стали Василь Гумен, Іван Писаренко, Олексій Стаценко, Дмитро Шостак, які в 1/2 змусили скласти зброю Миколаїв (45:42). А у фіналі столичні шаблісти завдали поразки віцечемпіону України в особистій першості Богдану Платонову та його товаришам з Черкас Станіславу Закутньому, Олександру Каракаю, Ігорю Маркуніну (45:35).

На третю сходинку п’єдесталу зійшли миколаївці В’ячеслав Дзюба, Богдан Боговін, Даніїл Скороход та новоспечений чемпіон України в індивідуальному заліку Юрій Цап, які у поєдинку за бронзу впоралися з Одесою (45:22).

Шабля, жінки (командні)Шабля, чоловіки (командні)
1. Київська 1 (Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Софія Головкіна, Марія Цимбота)
2. Миколаївська 1 (Олександра Бондар, Анна Дубова, Вікторія Коротченко, Валерія Проченко)
3. Черкаська (Дар’я Гонцова, Валерія Гнідашева, Дар’я Науменко, Софія Сульжук)
1. Київська 1 (Василь Гумен, Іван Писаренко, Олексій Стаценко, Дмитро Шостак)
2. Черкаська 1 (Станіслав Закутній, Олександр Каракай, Ігор Маркунін, Богдан Платонов)
3. Миколаївська 1 (В’ячеслав Дзюба, Богдан Боговін, Даніїл Скороход, Юрій Цап)