Головна / новини / змагання / ЧУ Львів 2022: Господарки доріжки в інтригуючому фіналі перемагають команду Києва!

Сьогодні, 20 листопада, фінішував чемпіонат України з фехтування на шпагах серед жінок, який цього вікенду приймав Львівський державний університет імені Івана Боберського. Чемпіонками у командній першості стали господарки доріжки – Ксенія Пантелеєва та Юлія Свистіль, які напередодні стояли на п’єдесталі особистих змагань, а також Дарія Садова та віцечемпіонка світу серед кадеток Анна Максименко.

У цікавому та напруженому фінальному поєдинку львівські шпажистки перемогли Київ-1, у складі якого фехтували й відтак стали срібними призерками новоспечена чемпіонка України в індивідуальному заліку Фейбі Бежура, а також Інна Бровко, Олена Кривицька та Дар’я Варфоломеєва.

Столичний квартет виграв перші три бої та повів у рахунку 15:11. Але наступна серія залишилася за господарками змагань, відзначимо “+5”, які принесла команді юна Анна Максименко. Тож шальки терезів схилилися на бік Львова – 28:25. Перед заключним виходом на доріжку Ксенія Пантелеєва отримала від подруг по команді один укол переваги(37:36)  і перемогу у поєдинку з триразовою медалісткою чемпіонату світу Оленою Кривицькою вже не віддала (45:42).

У зустрічі за третє місце зійшлися Харків і Київ-2, які у своїх півфіналах поступилися першому складу столиці (24:45) і майбутнім чемпіонкам зі Львова (33:45) відповідно. З рівної боротьби, де жодній команді не вдавалося відірватися більше ніж на три уколи, переможницями вийшли й таким чином здобули бронзу харків’янки Катерина Касьяненко, Ксенія Макарущенко, Уляна Фоменко, Каміла Рагімова (45:42).