Головна / новини / змагання / ЧУ Львів 2022: Харлан повернулася, щоб перемагати!
ЧУ Львів 2022: Харлан повернулася, щоб перемагати!

Сьогодні, 20 жовтня, на доріжки навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету імені Івана Боберського вийшли наші провідні шаблістки, аби визначити найсильніших у рамках чемпіонату України. Відзначимо, що змагання відбувалися згідно з усіма правилами безпеки, які передбачають умови воєнного стану, а передувала їм хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України.

Турнір завершився впевненою перемогою титулованої Ольги Харлан, яка приїхала до Львова з Італії (де після початку війни тренується не лише вона, але й інші українські збірниці), спеціально для участі в чемпіонаті України.    

На шляху до першої сходинки п’єдесталу наша олімпійська чемпіонка виграла спочатку усі шість боїв у групі, а потім чотири у турі прямого вибування, зокрема в 1/8 у Катерини Савчук (15:1), в 1/4 – у новоспеченої віцечемпіонки України U-23 Валерії Проченко (15:8), в 1/2 – у Юлії Бакастової, разом з якою вони здобували командну бронзу на останньому чемпіонаті Європи (15:9).

І  нарешті у фіналі Харлан, яка, нагадаємо, представляє на внутрішній арені Київ, з рахунком 15:13 взяла гору над 19-річною Олександрою Бондар з Миколаєва (рідного міста Ольги). Бондар таким чином стала єдиною з медалісток молодіжної національної першості, що відбувалася напередодні, кому вдалося пробитися до призерів й серед дорослих.

Третю сходинку п’єдесталу з киянкою Бакастовою розділила срібна медалістка Олімпіади-2016 Олена Кравацька, яка у своєму півфіналі поступилася Бондар (7:15). Нагадаємо, що саме досвідчена одеситка за відсутності Харлан виграла минулий чемпіонат України, який проходив у квітні 2021 року в Києві.  

Шабля, жінки (особисті)
1. Ольга Харлан (Київ)
2. Олександра Бондар (Миколаїв)
3. Юлія Бакастова (Київ)
3. Олена Кравацька (Одеса)