Головна / новини / змагання / ЧЄ 2022: Українські рапіристки пройшли бойове хрещення
ЧЄ 2022: Українські рапіристки пройшли бойове хрещення

Сьогодні, 20 червня, на чемпіонаті Європи у турецькій Анталії стартували командні змагання. Першими на доріжку, аби визначити найсильніших, вийшли рапіристки. Українська четвірка, яка складалася із трьох дебютанток Аліни Полозюк, Ольги Сопіт та Крістіни Петрової, нагадаємо, бронзових призерок юніорських чемпіонатів світу (2021) і Європи (2022), а також досвідченої Катерини Ченцової посіла шосте місце, що стало найкращим результатом для нашої жіночої рапіри на єврофорумах з Монтре-2015.

20 червня 2022 року. Анталія / Фото #BizziTeam / EFC

Підопічні Ольги Лелейко та Лариси Павленко жодних шансів не залишили своєму першому супернику Великій Британії (45:23). Але впоратися з другим номером світового рейтингу FIE, віцечемпіоном Токіо-2020 Францією не змогли. Хоча понервувати таки змусили, коли наймолодша не лише в нашій команді, але й одна з найменших учасниць усього турніру 17-річна Крістіна Петрова, поступаючись у першому бою 0:3, вирвала перемогу 5:4 в досвідченої Аніти Блаз. Проте далі клас і досвід суперниць все ж далися в знаки (38:45).

У турнірі за 5-8-ме місця наш квартет взяв гору над Угорщиною (45:35), але поступився Іспанії (38:45). Бойове хрещення наша оновлена команда пройшла, і досвід, отриманий в Анталії обов’язково стане нашим дівчатам у пригоді на чемпіонаті світу, який з 15 по 24 липня прийматиме Каїр.

Рапіра, жінки (командні)
1. Італія
2. Франція
3. Німеччина
…6. Україна (Катерина Ченцова, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Крістіна Петрова)