Головна / новини / змагання / ЧУ Львів 2022: У фіналі командних змагань дуель Києва та Миколаєва!
ЧУ Львів 2022: У фіналі командних змагань дуель Києва та Миколаєва!

Сьогодні, 19 жовтня, були визначені найсильніші команди молодіжного чемпіонату України з фехтування на шаблях, що проходить у навчально-спортивному комплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського.

Серед чоловіків на найвищу сходинку п’єдесталу другий день поспіль зійшов Василь Гумен. До особистого золота він додав нагороду найвищого ґатунку разом з товаришами по київській команді Олександром Григоруком, Іваном Писаренком та Дмитром Шостаком. У фіналі столичні шаблісти здолали  представників Миколаївщини В’ячеслава Дзюбу, Богдана Боговіна, Євгена Олейнікова та Даніїла Скорохода (45:30). 

Золото жіночих змагань так само визначалося у протистоянні команд цих областей. І цього разу перемога залишилася за представницями Миколаєва. Валерія Проченко та Олександра Бондар, які напередодні в особистій першості вибороли срібло та бронзу відповідно, разом з Анною Дубовою та Владимірою Бабенко змусили скласти зброю Софію Головкіну, Ізабеллу Гросул, Софію Шмалун з Київщини (45:29).

Бронзові нагороди серед чоловіків виборола друга київська команда, кольори якої захищали Роман Красновид, Єгор Семенов, Гліб  Столярчук. Серед жінок третє місце посіли представниці Черкаської області Валерія Гнідашева, Дар’я Науменко, Софія Сульжук і Дар’я Гонцова, які, стали, учасницями одного з найнапруженіших поєдинків дня  – чвертьфіналу проти одеситок, який завершився з рахунком (45:44).

Шабля, жінки (командні)Шабля, чоловіки (командні)
1. Миколаївська обл. 1 (Владиміра Бабенко,  Олександра Бондар, Анна Дубова,  Валерія Проченко)
2. Київська обл. (Софія Головкіна, Ізабелла Гросул, Софія Шмалун)
3. Черкаська обл. (Дар’я Гонцова, Валерія Гнідашева, Дар’я Науменко, Софія Сульжук)
4. Миколаївська обл. 2 (Вікторія Коротченко, Марина Петричко, Анастасія Цап)
1. Київська обл. 1 (Василь Гумен, Олександр Григорук, Іван Писаренко, Дмитро  Шостак)
2. Миколаївська обл. 1 (В’ячеслав Дзюба, Богдан Боговін, Євген Олейніков, Даніїл Скороход)
3. Київська обл. 2 (Роман Красновид, Єгор Семенов, Гліб  Столярчук)
4. Черкаська обл. (Даніїл Абросімов, Станіслав Закутній, Антон Лифар, Ігор Маркунін)