Головна / новини / змагання / ЧУ Львів 2022: Матусі повертаються!
ЧУ Львів 2022: Матусі повертаються!

Сьогодні, 19 листопада, стартував чемпіонат України з фехтування на шпагах серед жінок. За підсумками особистих змагань у спорткомплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського на п’єдестал пошани зійшли одразу три спортсменки, які нещодавно повернулися на доріжку після декретної відпустки. 31-річна киянка Фейбі Бежура святкувала перемогу, Ксенія Пантелеєва зі Львова виборола срібло, представниця столиці Олена Кривицька здобула бронзу, розділивши третє місце з господаркою турніру Юлією Свистіль.

Усі медалістки виграли по шість боїв у групі й зайняли перші чотири рядки у посіві, розподілившись по різних гілках олімпійки. П’ять переможних поєдинків провела у турі прямого вибування на шляху до чемпіонства Фейбі Бежура. Зауважимо, що в 1/4 підопічна Михайло Подольського змусила скласти зброю чинну чемпіонку Європи Владу Харькову (15:9), в 1/2 здолала опір Олени Кривицької (15:14), якій перед тим вдалося перемогти Інну Бровко (15:11).

У головному поєдинку дня Бежура виявилася сильнішою за львів’янку Ксенію Пантелеєву (15:12), яка у поєдинку за вхід у двійку перемогла іншу господарку доріжки Юлію Свистіль (15:7).

Шпага, жінки (особисті)
1. Фейбі Бежура (Київ)
2. Ксенія Пантелеєва (Львів)
3. Олена Кривицька (Київ)
3. Юлія Свистіль (Львів)