Головна / новини / змагання / ЧС 2022: Рапіристка Аліна Полозюк у Топ-32 на дебютному чемпіонаті світу
ЧС 2022: Рапіристка Аліна Полозюк у Топ-32 на дебютному чемпіонаті світу

Сьогодні, на чемпіонаті світу в Каїрі першими найсильніших в особистій першості визначали рапіристки. Найкращий результат для України у цьому виді показала 20-річна Аліна Полозюк з Миколаєва, яка поступившись в 1/16 майбутній медалістці Марії Больдор з Румунії (7:15), посіла 23-тє місце.

За підсумками групового етапу та попереднього туру прямого вибування до таблиці 64 у жіночій рапірі кваліфікувалися троє з чотирьох представниць України, усі троє – дебютантки чемпіонату світу: Аліна Полозюк, Ольга Сопіт та Крістіна Петрова. Досвідчена Катерина Ченцова склала зброю в 1/64, поступившись румунці Маліні Калугаряну (9:15).

Сопіт та Петрова не змогли подолати бар’єр 1/32. Ольга програла третьому номеру світового рейтингу Елеанор Харві з Канади (7:11). Наймолодша в українській збірній зразка Каїра-2022 Петрова поступилася дворазовій медалістці чемпіонатів Європи у команді, призерці Кубків світу та Гран-прі Анні Зауер з Німеччини (6:15).

Аліна Полозюк, яка за підсумками групового етапу, де виграла шість боїв з шести, отримала третій номер і напряму кваліфікувалася в основну сітку, більш ніж впевнено розібралася у поєдинку за вхід в 32 з Умідою Ільосовою з Узбекистану (15:3). На жаль, наступна зустріч розвивалася за протилежним сценарієм – на користь суперниці Марії Больдор (7:15). Відзначимо, що румунка, яка підійшла до чемпіонату світу на 136-му місці світового рейтингу FIE, на цьому не зупинилася і дісталася п’єдесталу Каїру-2022.

Рапіра, жінки (особисті)
1. Ісаора Тібю (Франція)
2. Аріанна Ерріго (Італія)
3. Марія Больдор (Румунія)
3. Лі Кіфер (США)
…23. Аліна Полозюк (Україна)
…54. Крістіна Петрова (Україна)
…62. Ольга Сопіт (Україна)
…66. Катерина Ченцова (Україна)